Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημειακή vs. Σταδιακή κατίσχυση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος AlexanderV, στις 9 Δεκεμβρίου 2022.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    @Alex L.
    Αρχικά, δε μίλησα για 24/7 αλλά για τρόπο ζωής... Η ερμηνεία κατά το δοκούν έχει τεράστιο ενδιαφέρον και δείχνει πολλά για το άτομο που ερμηνεύει...

    Κλείνοντας: έτσι είναι αν έτσι νομίζεις, χαλάω εγώ χατίρια;
     
  2. Alex L.

    Alex L. Το BDSM δεν είναι Kinky Sex είναι BDSM

    Κάνε μου λοιπόν ένα χατίρι. Ανέλυσε μου τον "bdsm" τρόπο ζωής.
     
  3. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Είναι ο τρόπος που θα ορίσει ο Κ .-

    Και σίγουρα -ΣΙΓΟΥΡΑ- δεν είναι αυτό που δείχνουν οι τσόντες και που τόσο αρέσκεσαι
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, είναι η γνωστή κουραδομαγκιά  
     
  5. iDontKnow

    iDontKnow Regular Member

    "Ο Αφέντης δεν με έχει ρωτήσει ποτέ μπροστά σε 6 άγνωστα σε μένα άτομα να πω πώς είναι ο πούτσος του και πώς μου είχε κάνει τον κώλο και τι κάνω όταν με έχει γαμήσει από κώλο και ο πούτσος του έχει λερωθεί, τον κάνει λιγότερο Αφέντη?"     (Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι.)
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εμένα πάντως - και σας το λέω καλοπροαίρετα - η όλη στάση σας με παραπέμπει στο "όσα δε φτάνει η αλεπού..."
    Το 24x7 (το οποίο σημαίνει διαθεσιμότητα και όχι ότι είναι αυτοκόλλητοι) είναι μεταξύ M και s και κανενός άλλου και δε χρήζει ανάγκης επιβεβαίωσης από κανένα αυτόκλητο μαστερόμετρο.
     
  7. Alex L.

    Alex L. Το BDSM δεν είναι Kinky Sex είναι BDSM

    Ακριβώς το τι θα ορίσει, ορίζει και το αν είναι BDSM ή όχι.
     
  8. Alex L.

    Alex L. Το BDSM δεν είναι Kinky Sex είναι BDSM

    Από το quote που έβαλες από το ποστ μου, κατάλαβες πως μιλώ για αυτοκόλλητα? Εγώ αναφέρομαι στην υποκρισία και την ποζεριά το να μοστράρεται κάποιος σαν BDSM και στην ουσία να μην είναι.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

     
  10. Alex L.

    Alex L. Το BDSM δεν είναι Kinky Sex είναι BDSM

    Arioch said:
    Εμένα πάντως - και σας το λέω καλοπροαίρετα - η όλη στάση σας με παραπέμπει στο "όσα δε φτάνει η αλεπού..."

    Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου, δεν έχει όμως να κάνει με κάτι που δεν φτάνω και θέλω να το μειώσω, έχει να κάνει με το ότι έχω βαρεθεί το δήθεν. Θες γκόμενο να σε πηδάει πες το ξεκάθαρα μην το παίζεις όμως mistress ή σκλάβα. Θέλεις ρομαντικές φαντασιώσεις μην το παίζεις σκλάβα, πες θέλω μυθιστορηματικό έρωτα. Θες να το παίζεις master και η σκλάβα σου να έχει γκόμενο και να έρχεται σε εσένα για να μοστράρεται ως hype γκόμενα, σκασίλα μου, μην γράφεις όμως κείμενα για το τι είναι το BDSM.
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    @Alex L.
    Η συλλογιστική σου με ξεπερνάει
    over and out
    be well
     
  12. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Γκώσαμε η αλήθεια είναι.