Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Flowform, στις 20 Νοεμβρίου 2010.

  1. Flowform

    Flowform Regular Member

    Κάθε βίτσιο που δεν με φτιάχνει, με απωθεί αισθητικά!
    Κάνω προσπάθεια να το αντέξω όταν το ασκείς δημόσια, μπροστά μου, κάνω προσπάθεια να μην αντιδράσω όταν απλά το διαβάζω στο φόρουμ (και το καταφέρνω καλά!). Fuck, κάνω προσπάθεια να αντέξω και μόνο τη σκέψη ότι υπάρχει το βίτσιο σου!!

    Αλλά, όσο το βίτσιο σου δεν απειλεί κανέναν ή δεν κακοποιεί κανέναν, όσο το άλλο εμπλεκόμενο στο βίτσιο σου άτομο απολαμβάνει αυτό που κάνει μαζί σου και το επιθυμεί,


    ...Θα προσπαθήσω μαζί σου -αν το θέλεις κι εσυ- να μπορείς να έχεις δικαίωμα να το εφαρμόζεις και να το εκφράζεις χωρίς φόβο (αναχρονιστικής) τιμωρίας και χωρίς (έξωθεν επιβαλλόμενες) ενοχές.

    Μάλιστα, προτείνω να οργανώσουμε μαζί μια δομή αλληλεγγύης που να προστατεύει (κυρίως νομικά) και τα δικά σου και τα δικά μου.

    Τι λες;
     
  2. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Ναι, αμέ!
     
  3. Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Τουτέστιν;
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Το κακοποιει εχει τοσο ευρυ φασμα ερμηνειας που νομιζω οτι θα "κολλησουμε" εκει ..,
    αν το ξεπερασουμε δενομαι στο αρμα της εκστρατειας μαζι σου .
     
  5. Jomaru

    Jomaru Guest


    τυχαιο που θαφτηκε; δεν νομιζω. η ευθυνη ειναι μεγαλο πραγμα.

    στο λεει καποιος που εχει απειληθει απο αλλα μελη με εμμεσες απειλες κτλ. μαλλον δεν θα βρεις πραγματικους συνοδοιπορους εδω.
     
  6. Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    έχω ακούσει σε αυτό τον χώρο τα πιο ακραία βίτσια
    ορισμένα στην αρχή,ναι, με απωθούσαν σαν ιδέα αλλά στην πορεία τα έκανα κι εγώ η ίδια
    άλλα με ξένιζαν, αλλά δεν αποκλείω να τα κάνω
    άλλα τα θεωρούσα αρρωστημένα, αλλά δεν αποκλείω να τα κάνω

    το μυαλό είναι σαν το σύμπαν
    ποτέ δεν ξέρεις σε αυτό τι θα ανακαλύψεις

    πλέον δέχομαι όλα τα βίτσια - είτε τα εγκρίνω είτε όχι, γιατί αυτή η διαφορετικότητα είναι υπέροχη...
     
  7. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!




    ...μην σε μπερδευει ο τιτλος του θρεντ !
    ...δεν ειναι αυτο ^ αυτο που πραγματευεται!

    Γι ργος
     
  8. Απάντηση: Re: Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    ναι Γιώργο, έχεις δίκιο, my bad-απλά με την ευκαιρία του νήματος εξέφρασα κάποιες σχετικές απόψεις. 
     
  9. Flowform

    Flowform Regular Member

    Re: Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Ειναι και τα δυο, Γιωργο!
    Ηταν πολυ συμπυκνωμενο.

    Στο πρωτο σκελος θιγω τη σταση δυσανεξιας πολλων.
    Αρχιζουν και αναλυουν το βιτσιο καποιου αλλου, ψυχολογικα...
    Σα να λενε: Μα, αυτος, του αρεσει να μαστιγωνει! Το μαστιγωμα ειναι μια αρρωστημενη διαδικασια, που ξεκιναει απο παιδικα βιωματα... κλπ
    Να, τελευταια το εκαναν με το public. 'Ειναι αναγκη επιδειξης, που προερχεται απο ανασφαλειες... ...Απλα ο τυπος θελει να μας προβαλλεται..'
    Αυτο θιγω.

    Κι εγω μπορει να μη χωνευω καποια βιτσια καποιων, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!
    Δεν ειμαι εδω για να βρω με ποιους θα κανω χωριο για να κατηγορω ποιους αλλους.
    Αλλο οι ομαδες συναφειας: -εμεις που συνεννοουμαστε ας προσπαθησουμε να κανουμε κατι καλυτερο- και αλλο οι ομαδες αλληλοδηλητηριασμου και κατινισμου.

    Ειμαι εδω για να βρω ποια ειναι τα κοινα που μοιραζομαι, και να δω μηπως υπαρχει -ή μπορει να αναπτυχθει- αρκετη συνειδηση ωστε να δημιουργηθει μια υποτυπωδης αλληλο-προστατευτικη μεμβρανη. Μια στοιχειωδης δομη αλληλεγγυης για πιθανες επιθεσεις εξωθεν εξαιτιας των μη συμβατικων προσωπικων ερωτικων προτιμησεων μας.

    Επισης, αναγνωριζω την αναγκη υποτυπωδους 'συνετισμου' καποιου μελους οταν κατα γενικη ομολογια 'ξεφυγει' βαζοντας σε κινδυνο τον εαυτο του ή/και τους αλλους.
    Ειναι κι αυτο ενας μηχανισμος προστασιας που ξεφευγει απο το αυστηρα ατομικο ή κατινιστικα ομαδικο.

    Ο διαχωρισμος αναμεσα στο ενα και στο αλλο ειναι θεμα καλλιεργειας, και ατομικης αλλα και συλλογικης!
     
  10. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Οι ανθρωποι ειναι κακοι, υποκριτες και εγωιστες, ολοι εχουν βιτσια, αν αποδεχονταν των αλλων η ζωη θα ηταν πιο ευκολη και ομορφη. Υπαρχουν πολλων ειδων βιτσια αλλα ειναι κοινωνικα αποδεκτα αλλα οχι, αυτο εχει καθιερωθει απο υποκειμενικα υποσυνηδητα κριτηρια, Οποιος κοιτα τι κανουν οι αλλοι γινεται χειροτερος, εκεινος που κοιτα τι κανει ο ιδιος γινεται καλυτερος.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εγώ πάντως είμαι μία σιχαμένη κοπρολάγνα.

    Το πιο παράξενο είναι ότι δεν επιζητώ την ανοχή κανενός. Αναρωτιέμαι δε, αν θα ήμουν κοπρολάγνα αν ήταν όλοι.

    Νομίζω πως ναι, αρκεί να μην ήταν οι γονείς μου... 
     
  12. Flowform

    Flowform Regular Member

    Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    shiiit, girl!
    I mean... shit!