Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Flowform, στις 20 Νοεμβρίου 2010.

  1. Flowform

    Flowform Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Τι νοημα εχει η ερωτηση;
    Δε θα πρεπε να το προτεινω αν δεν φανταζομαι πολλους να το κανουν;
    Κι αν η φαντασια μου κανει λαθος;

    Οταν ριχνεις ενα σπορο, δεν κρατας στατιστικη. Μπορει να βλαστησει αμεσα, ή μετα απο 5 χρονια, ή ποτε.
     
  2. Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Απλώς μου φαίνεται μεγάλο το ρίσκο για να το πάρει κανείς λόγω κοινωνικής θέσης, οικογενειακής και επαγγελματικής κατάστασης.
    Υπάρχει βέβαια και η ρήση σύμφωνα με την οποία "η ελευθερία του ενός αρχίζει εκεί που τελειώνει η ελευθερία του άλλου".  
     
  3. v1979

    v1979 Regular Member

    Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Όταν αντιλαμβάνομαι ότι η σκλάβα μου σιχαίνεται ή ενοχλείται από κάποιο <<βίτσιο>> μου τότε το χρησιμοποιώ ως μορφή τιμωρίας και το απολανβάνω περισσότερο
     
  4. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

      ...εισαι ο καλυτερος!!!

    Γι:biggthumpup:ργος
     
  5. Flowform

    Flowform Regular Member

    Re: Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    Ασχετο, αλλα ..καλο..  
     
  6. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Σιχαίνομαι το βίτσιο σου!

    τα είπες ολα
    και ΠΑΡΑ πολύ καλα κάνεις