Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και προβληματισμοί για τις BDSMικές συζητήσεις στο forum

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 14 Μαρτίου 2017.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Θεϊκό!! Δεν υπάρχει το βιντεάκι!

    "Νιώθω πως είμαι μία μαύρη λεσβία σκλάβα φυλακισμένη στο κορμί ενός straight λευκού αφέντη"   
     
  2. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

  3. brenda

    brenda FU very much

    Τώρα όλ'αυτά είναι σκέψεις;
    Ή προβληματισμοί;  
    Έτσι κι αλλιώς, θα μου πεις, εδώ (στο φόρουμ δηλαδή) ξεχνάμε και τα λίγα που ξέραμε...  
     
  4. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Εάν αναφέρεστε στο βιντεακι, είναι οι σκέψεις και οι προβληματισμοι ενός μέλους στη προκειμένη @Master Electro-pain δωσμενες διαφορετικά. Τουλάχιστον έτσι το είδα εγώ γι αυτό και το ποσταρα εδώ και όχι αλλού.
    Φυσικά όλα είναι αναλόγως οπτικής γωνίας και όχι μόνο  
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Επιφυλάσσομαι να τοποθετηθώ για το βινδεάκι και κατά πόσο το βρίσκω πραγματικά χιουμοριστικό.

    Μιλούσα γενικότερα, εντελώς ως αναγνώστρια πλέον και ελαχίστως έως ουδόλως ως συμμετέχουσα.
    Όλες οι συζητήσεις αποτελούν την κοινή συνισταμένη του επιπέδου των συμμετεχόντων δια μέσου της ανωνυμίας και ό, τι αυτή τους εξασφαλίζει, ή νομίζουν πως τους εξασφαλίζει. Κατά τη γνώμη μου πάντα.
    Αλλά κι εγώ είμαι παλιοχαρακτήρας σαν την φίλη μου την @Stilvi...
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    η αλήθεια είναι ότι η παπαρολογια έχει κάπως περιοριστεί τελευταία.
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Όσοι διαθέτουν καθρέφτη σπίτι τους, ας κάνουν έναν κόπο, να πάνε να τον κοιτάξουν.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    μιά παράξενη ιδιότητα του καθρέφτη είναι οτι δεν δείχνει σε όλους την ίδια εικόνα.
    δεν είναι φρόνιμο να στοιχηματίζει κάποιος οτι οι ξένοι καθρέφτες δείχνουν ο,τι δείχνει ο δικός τους.
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Άλλες παράξενες ιδιότητες του καθρέφτη είναι ότι δεν ψεύδεται, δεν υπερβάλλει, δεν κολακεύει, δεν σαρκάζει, δεν αποδομεί.
    Αυτά τα κάνει ο χαρακτήρας.
    Μερικούς ανθρώπους φαντάζομαι ούτε οι καθρέφτες τους δεν τους αντέχουν...
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    η βιωματική κατάθεση δεν είναι τελέσφορο να αμφισβητείται. κάθε καθρέφτης κάνει την δική του δουλειά.
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Είπα να ρίξω κι εγώ μια ματιά στον καθρέφτη να δω τι παίζει με μένα.
    Άπλωσα το χέρι και πήρα ένα καθρεφτάκι που έχω στο κομοδίνο,αυτό με τις δύο πλευρές,τη μια κανονική και την άλλη που δείχνει σε μεγέθυνση.
    Στην κανονική πλευρά με βρήκα υπέροχη.
    Στη μεγεθυμένη,πως πρέπει να βγάλω τα φρύδια μου και να κάνω αποτρίχωση στο μουστάκι.
    Αστοκαλο!
    Τι την ήθελα την αυτογνωσία βραδιάτικα... 
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    υπερβάλλει ελαφρώς ο καθρέφτης σας, και μεγενθύνει.

    μα ούτε μιά στο τόσο να μην δείξει κάτι που δεν είναι εντελώς άστοχο; ούτε από σύμπτωση;