Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και προβληματισμοί για τις BDSMικές συζητήσεις στο forum

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 14 Μαρτίου 2017.

  1. Παρακαλώ;
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είσαι εκπαιδευμένος ψυχίατρος και μπορείς να καταλάβεις από ένα post ότι η OP είναι ψυχικά διαταραγμένη;
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Μόνο η op? Αυτοί που τόλμησαν να κάνουν like ή να εκφραστούν θετικά για το επίμαχο παρένθετο post να μην μπουν στην ουρά;
     
  4. Δεν χρειάζεται να είμαι εκπαιδευμένος ψυχίατρος για να κρίνω ότι κάποιες συμπεριφορές που περιγράφονται είναι αποτέλεσμα ψυχικής διαταραχής. Επίσης, δεν έχω ιδέα για την οπ, εγώ στις συμπεριφορές που περιέγραψε αναφέρθηκα. Όπως είπα κι άλλη φορά, οι περισσότεροι που γράφουν τέτοια, σπανίως τα κάνουν, συνήθως απλώς καυλώνουν γράφοντάς τα και μετά τρώνε κανένα πιτόγυρο. Δεν ξέρω αν είναι της μιας ή της άλλης σχολής η οπ, αλλά δεν έχει και σημασία γιατί αναφέρθηκα σε αυτά που περιγράφει όχι στην ίδια!
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Έτσι όπως είναι διατυπωμένο το ποστ, δεν λέει ότι μόνο το κουοταρισμενο μήνυμα δηλώνει διαταραχή (που από μόνο του είναι what the fuck? ) αλλά η υποταγή γενικότερα.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα; Ότι η κρίση του οποιουδήποτε πάνω σε οποιοδήποτε επιστημονικό θέμα στο οποίο δεν έχει κατάρτιση είναι τόσο χρήσιμη όσο η δεύτερη κωλοτρυπίδα και έχει τόση αξία όσο τα εξερχόμενα αυτής.
     
  7. Λες; Ψήσου να το στείλουμε σε κανέναν ψυχίατρο να μας πει την άποψή του. Ακόμη περισσότερο σε κάνεναν bdsm-friendly ψυχίατρο  
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @theboyservant : καθώς γνωρίζω προσωπικά την op και κάποιους που εκφράστηκαν θετικά, γνωρίζω πως όσα λέει και τα εννοεί και τα υποστηρίζει με τις πράξεις της, εσείς λοιπόν τι κάνετε σε αυτό το forum;
     
  9. Να της πείτε να το κοιτάξει τότε, χωρίς ειρωνεία και φιλικά. Εγώ γράφω, όπως συνήθως κάνουν στα φόρουμ.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Επειδή το είπε κάποιος ψυχίατρος του facebook?

    Μπα.
     
  11. Το έστειλες στο φέισμπουκ; Κακή επιλογή!
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το trolling απαιτεί εξυπνάδα. Don't try.