Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλάβος ζευγαριού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος glifopatuses, στις 25 Νοεμβρίου 2012.

  1. glifopatuses

    glifopatuses New Member

    Καλησπέρα

    επειδή είμαι σχετικά άπειρος θα ήθελα να συζητήσω το θέμα "σκλάβος ζευγαριού" και πόσο πιθανό είναι αυτό στην Ελλάδα

    Έχω διαπιστώσει ότι τα ζευγάρια αναζητούν κυρίως γυναίκες υποτακτικές. Έχω αναζητήσει από πολλούς διαύλους αυταρχικά ζευγαρια και έχω φάει πόρτα...

    ψάχνω μάταια;
     
  2. BiVampi

    BiVampi Regular Member

    Νομίζω ότι μεγάλο ρόλο στην απόφαση αυτή παίζει τι είναι το αρσενικό στο ζευγάρι. Ξέρω ζευγάρια που ο αρσενικός είναι Κ και ετεροφυλόφιλος και άρα άντρας σκλάβος vs πιθανότητες = 0

    Βέβαια τίθεται εδώ το θέμα υπάρχουν Κ αμφιφυλόφιλοι; Δεν το έχω κοιτάξει ποτέ...
     
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Δεν το έχεις κοιτάξει ...?
    Περίεργο ....ακόμα ακούγεται ο αχός της μάχης που δόθηκε ...
    https://www.greekbdsmcommunity.com/...ον-γαμησω-τον-κανει-αυτο-λιγοτερο-αφεντη.html
     
  4. BiVampi

    BiVampi Regular Member

    AlexKat είμαι αρκετά νέα στο φόρουμ.. δεν έχω διαβάσει ΟΛΑ τα νήματα.. έλεος λολ... αμέσως να με μαστιγώσεις!
     
  5. glifopatuses

    glifopatuses New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Σχετικό με αυτό...δεν υπάρχουν γυναίκες που θέλουν να βλέπουν τους άνδρες τους να πουλάνε μαγκιά σε κάποιον άλλον; να τον υποτάσσουν; ανεξάρτητα του αν ειναι στρειτ η μπαι;
     
  6. bittersweet29

    bittersweet29 New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    κι εγω την εχω αυτην την απορια.
    δεν υπαρχουν ζευγαρια με γυναικες που να γουσταρουν να βλεπουν τους αντρες τους να πηδανε/υποτασουν αλλους αντρες?
     
  7. Pink Freud

    Pink Freud New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Είμαι εδώ για να σου πω πως όχι, δεν ψάχνεις μάταια!   Με την πρωην κοπέλα μου, που ήμασταν 6 χρόνια μαζί, είχαμε δοκιμάσει τα πάντα και με υποτακτικές γυναίκες και με υποτακτικούς άντρες αλλά και το αντίθετο! Στην κοπέλα μου άρεσε πάρα πολύ να με βλέπει με άλλον άντρα, να έχει αυτός το πάνω χέρι. Ή σε άλλες περιπτώσεις εμένα μ'άρεσε να την βλέπω με άλλον άντρα, να της λέω τι να του κάνει. Αλλά να ξέρουμε πως διατηρείται ο έλεγχος. Ποιός έχει το πάνω χέρι κάθε φορά. Πιστεύω πως όλα είναι θέμα εμπιστοσύνης τελικά, να νιώθεις άνετα με τον άνθρωπο σου και όποιον άλλον βάζεις στο παιχνίδι!
     
  8. glifopatuses

    glifopatuses New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Κατάλαβα

    ναι νομίζω η εμπιστοσύνη είναι το παν...

    απλά στην Ελλάδα υποθέτω ότι είναι πολύ σπάνιο αυτό που περιγράφεις

    μου δίνεις θάρρος πάντως...μακάρι τι να πω!
     
  9. bittersweet29

    bittersweet29 New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    πολυ ωραια ολα αυτα και τα φαντασιωνομαι κι εγω...αλλα εκει που φοβαμει ειναι αν θα αλαλζε μια σχεση αμεσως μετα απο αυτα! μπορει να εμπιτευεσαι τον αλλον/αλλην διοτι καταρχην εισαι παρων οταν συμβαινουν ολα αυτα αλλα τι γινεται αν προκυψει καμια ζηλεια μετα? αυτο το τρεμω!
    και απο μερους μου και απο τη αλλη μερια!
     
  10. eyes_wide_shut

    eyes_wide_shut Regular Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος...εννοείς την περίπτωση του να παίξεις εσύ με ένα ζευγάρι και κάποιος από τους δύο του ζευγαριού να ζηλέψει τον άλλον του ζευγαριού με αφορμή εσένα...ή την περίπτωση να παίξεις εσύ μαζί με τον/την σύντροφο σου με κάποιον τρίτο άντρα και κάποιος από τους δύο σας να ζηλέψει τον άλλον ?
     
  11. bittersweet29

    bittersweet29 New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    και τα 2 μπορει να συμβουν απλα στην 1η περιπτωση δεν θα με αφορα αμεσα το θεμα.
    στη 2η περιπτωση ομως αν ειμαι μεσα σε σχεση και κανουμε κατι με 3ο ατομο φοβαμαι πως εγω ή η σχεση μου μπορεί στο τελος να ζηλεψει!
    πως μπορεις να εξασφαλισεις οτι δεν θα συμβει στο τελος αυτο και η σχεση θα συνεχισει οπως ηταν και πριν?
     
  12. Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Δεν μπορεί να στο εξασφαλίσει κανείς. Εχει να κάνει καθαρά με το πόσο ελεύθερο είναι το άτομο ή το δέσιμο που υπάρχει στη σχέση. Βέβαια πολλές φορές μπορεί να είναι σε μια φάση ambivalence (mixed feelings). Nα ζηλεύει και να είναι καυλωμένη παράλληλα.

    Προσωπικά, μου αρέσει πάρα πολύ να είμαι ο τρίτος στο ζευγάρι, και να βάζει η ίδια η κοπέλα τον σύντροφό της να με προετοιμάζει να την γαμήσω παίρνοντάς μου πίπα (forced bi, Forced cucksucking), να βλέπει την κοπέλα του να πηδιέται σαν σκύλα μαζί μου, να ξέρει μετά οτι θα έρθει η σειρά του και να βλέπει η κοπέλα τον άντρα της να πηδιέται χειρότερα και απο γυναίκα, και μετά να χύνω στο στόμα της και να τα φτύνει στη μούρη του ή στο στόμα του και να τα καταπίνει (snowballing, Forced cum eating, Cum spiting) ή στις πατούσες τις και να τα καθαρίζει (Cummed Foot worship, Cum cleaning).