Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλάβος ζευγαριού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος glifopatuses, στις 25 Νοεμβρίου 2012.

  1. bittersweet29

    bittersweet29 New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    πολυ ωραια και καυλωτικα τα λες αν και δνε ηεξρα πως ολα αυτα εχουν και αγκλικες ορολογιες!  

    παντως νομιζω θα μπορουσα να συμμετεχω ανετα αν ημουν μεσα στα 2 ατομα που κανουν ολα τα παραπανω, αλλα δυσκολα (λογω ζηλειας, ασχετως αν καυλωνα) να ειμαι ο 3ος παρατηρητης...
     
  2. glifopatuses

    glifopatuses New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Καλά ειδικά αυτό το cummed foot worship φαίνεται τρομερό

    δεν ξέρω μακάρι να υπάρχει τέτοια γυναίκα και εγώ να είμαι το..θύμα αλλά μάλλον αυτά σπανίζουν...
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    το καλυτερο ειναι να σε σκλαβος σε ετεροφυλο ζευγαρι με ζωνη αγνοτητας και να μην εχει καμια σχεση με πιπες και γαμησια..

    αλλωστε γιατι το να καυλωσεις εναν στρ8 τον κανει γκευ? ξεκολλατε λεμε

    πχ εχω μαστιγωθει απο ανδρα μπροστα σε ανδρα και οι δυο τους στρ8 και οι δυο καυλωσαν απιστευτα απο τον ηχο τις κραυγες και τα σημαδια
     
  4. mmm

    mmm

    Κάποια μου 'χε προτείνει να κατουρήσω το σκλάβο της...αρνήθηκα. Επίσης, ξέρω περιπτώσεις όπου αφέντρα με σκλάβο/άνδρα ψάχνει κάποιον για σεξ μπροστά στον σκλάβο. Αυτό νομίζω λέγεται cuckold...και πιθανώς με ενδιέφερε ως σκλάβο, σε περίπτωση πολύ έντονης έλξης για την αφέντρα μου...
     
  5. glifopatuses

    glifopatuses New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    δηλαδή συμβαίνουν όντως αυτά ε;

    πολύ ενθαρρυντικά αυτά που λέτε
     
  6. bittersweet29

    bittersweet29 New Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    οντως πολυ ωραια ολα αυτα!
    που τα βρισκεις βεβαια δεν ξερω...αλλα καποια στιγμη μπορει να κατσει κατι!  

    βεβαια το δυσκολο συνηθως ειναι να πεις στη σχεση σου αυτο που θες/φαντασιωνεσαι διοτι στο βοβο να χασεις τον αλλον δεν λες πολλα πραγματα. και μπορει να σκεφτεται αντιστοιχα και η αλλη πλευρα...
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    φυσικα και υπαρχουν τετοια ζευγαρια ...
    ειμαι σε φαση τωρα που ξενητευτικα για να φτιαξω (παλι) την προικα μου ... διοτι η καλη μου με πηρε με 60 ευρω στην τσεπη .
    στο θεμα μας ... παντα ελεγα οτι η κατοχη ενος ζευγαριου σκλαβων προσδιδει καποιο κυρος σε ενα παντρεμενο ζευγαρι και διαστελει το συμπαν των ερωτικων παιχνιδιων ...τωρα βεβαια εσυ δεν εισαι "ζευγαρι" αλλα αυτο διορθωνεται ..
    ωστοσο η τελικη επιλογη εναποκειται στην συζυγο .. εχει αναλαβει το casting και ειδικα στις γυναικες τα γουστα μας δεν ταιριαζουν καθολου .. μα εινα δυνατον να ειναι σεξυ γυναικα η Σταυρουλα που λεει το μεσσημεριανο στην ΝΕΤ ???? , εμενα με ελκυει μονο ως υποψηφια μητερα για τα παιδια μου .. τεσπα
    υπομονη λοιπον ...απόλα εχει ο μπαχτσες
     
  8. eyes_wide_shut

    eyes_wide_shut Regular Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Τρίτο πάγκο αριστερά στην εμποροπανήγυρη του Πειραιά (εκεί πρίν το λιμάνι), κάθε Κυριακή..Φρόντισε μόνο να είσαι παρών από νωρίς γιατί δεν παίζουν πολλά τεμάχια..  
     
  9. eyes_wide_shut

    eyes_wide_shut Regular Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Μεγάλη κουβέντα σηκώνει αυτός σου ο προβληματισμός...δυστηχώς ή ευτυχώς (δεν ξέρω), δε μπορείς να εξασφαλίσεις κάτι τέτοιο..μεγαλωμένος και αναθρεμένος (όπως όλοι μας)σε μια κοινωνία όπου η μονογαμία είναι μονόδρομος και οτιδήποτε άλλο πέρα από αυτή την έννοια είναι taboo και απαγορευμένο..δεν έχεις καμμία άλλη επιλογή από το να δοκιμάσεις ότι θελεις και ποθείς, αντιλαμβανόμενος το ρίσκο που παίρνεις (γιατί εμπεριέχεται μία μορφή ρίσκου, ασχέτως του πόσο "καλή" είναι η σχέση σου).
    Εάν πάλι φοβάσαι να κάνεις κάτι τέτοιο, ή θεωρείς πως τα πιθανά "οφέλη" είναι λίγα ή πολύ μικρότερης σημασίας από τη συνέχιση της σχέσης σου, τότε μην κάνεις τίποτα..ίσως και να το μετανοιώσεις..

    Δεν είναι πάντως εύκολη η απόφαση αυτή..
     
  10. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: Σκλάβος ζευγαριού

    Κι εμένα μ' εξιτάρει ιδιαίτερα η ιδέα του να υπηρετώ ένα ζευγάρι ς σκλάβος τους, με την Κυρία να έχει τον έλεγχο κυρίως και πρωτίστως. Αλλά είναι εξαιρετικά δύσκολο να βρεθούν τέτοιοι ερωτικοί σύντροφοι νομίζω.