Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλαβος της soft_crystal !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hugger, στις 13 Απριλίου 2007.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !



    Cat γνωριζομαστε ?

    Οχι .

    Με τα παιδια γνωριζομαι και ξερουν τι εγραψα και πως .

    κουλαρε χρυση μου !

     

    καλη σου μερα !
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σε οτι ειπε η Cat θα συμφωνισω .... αλλα με αυτο : - " Hugger ειλικρινά μακάρι να είχανε όλοι τα κότσια να εκφράσουνε τα συναισθήματα τους χωρίς φόβους και ενοχές. " - θα ηθελα να προσθεσω και την διαφυλαξη της διακριτικοτητας στις δημοσιες δηλωσεις ......
    δεν ξερω αν το σχολιο της anasia ηταν ατοπο παντως εγω γελασα .... ολες οι τοποθετησεις - αποψεις ειναι καλοδεχουμενες ... καποιοι θα γελασουν καποιοι θα το δουν αλλιως καποιοι θα συμγωνησουν και με τα δυο .... ετσι παει ....
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    hugger μαλλον η εξοχη σε πειραζει,
    οτι θυμασαι χαιρεσαι....
    σε βαρεθηκα!!!
    καθε βδομαδα ερωτευεσαι και αλλη!!!
    το χαλι σου πια!!!
     
  4. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Hey Cat,

    Παλι καλα, δεν παραπονιεμαι, απο σχολια θα μπορουσε ναναι και χειροτερα, ο καθενας μας κρινεται εδω μεσα απο αυτα που λεει.

    Φυσικα δεν εχουμε τις ιδιες απαιτησεις απο ολους, τον πηχυ ανοχης ανοησιας ο καθενας μονος του τον βαζει σε υψος αντιστροφα αναλογα με το επιπεδο αντιληψης του.

    Ευχαριστω για τα καλα σου λογια,μακαρι ολοι να ειχαμε τη νηφαλια ευθυκρισία και την θετική σου σκεψη!

    Σε χρειαζομαστε, Cat_Womanχχχ, μη χαθεις  
     
  5. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    thelma, αμα απο φιλη εχω τετοια υποστηριξη, τι να τους κανω τους εχθρους. Παντως αποτι βλεπω σου πηρε αρκετο χρονο να βρεις να γραψεις κατι που να "τσουζει", αυτο κανει προφανεστερη τη μηχανορραφια .

    Φιλικα  
     
  6. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Αντ'αυτου, νομιζω οτι πρεπει να ευγνομωνουμε την Cat_Womanxxx που μας εδωσε την ευκαιρια να την γνωρισουμε.

     
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !


    οσο γι αυτο .... φυσικα !

     

    καλα να εισαι εκει περα στα ξενα .....

    εμαθα εχεις ενα υπεροχο τζακι και μαγειρευεις και καλα !

    χμμμμμ !


    παιδι για σπιτι !

    Κυριες μου για δωστε προσοχη εδω !

     
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Δεχομαι τον χαβαλε σου, αλλα δεν πιστευα οτι το ποστ μου θα σου εκανε τοση εντυπωση,(εστω και καθυστερημενο)μια και αυτα που σου εγραψα στα εχω πει αρκετες φορες απο κοντα και δεν ειδα να σε εχουν τσουξει.
    Αντθετως, το διασκεδαζαμε.
    Οποτε μην μου λες εμενα για μηχανορραφιες και παπαριες γιατι θα ερθω εγω εκει και μαυρο φιδι που σε εφαγε.

    Φιλικα μωρο μου
     
  9. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Αυτο λεγεται τρομοκρατια, και εν πασει περιπτωσει, αντι να χαρεις με τη χαρα του φιλου σου, καθεσαι και λες τετοια απρεπα πραγματα.. Τελος παντων, ολοι εδω θα αναριωτουνται τι σοϊ μαλακες ειμαστε που τα γραφουμε εδω ολα αυτα αντι να τα πουμε κατ'ιδιαν αφου ειμαστε φιλοι.
    Μαλλον ακυρωνουμε με αυτο τον τροπο δημοσια την φιλια νας.
    Παντως για την απειλη σου, με χαρα μου θαπεφτα και στο λακκο με τα φιδια για χαρη της αγαπημενης μου soft_crystal.

    Φιλικα μωρο του  
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Παντα χαιρομαι για την χαρα του φιλου μου, αλλα κουραστηκα να χαιρομαι καθε 3 με 5 μερες για το ιδιο πραγμα με διαφορετικες γυναικες 
    Δεν βρισκω και χρονο πια με σενα, για να χαρω με τα δικα μου.
    Φιλικα
    το μωρο του
     
    Last edited: 14 Απριλίου 2007
  11. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Ναι, η αληθεια ειναι οτι την εχω συνεχεια στο μυαλο μου, και οχι μονο καθε 3 με 5 μερες. Απλα δεν μπορουσες να ξερεις ποσο πιο συχνα, τωρα το ξερουν μαζι σου και πολυ περισσοτεροι.
    Ευχαριστω, καιρος να χαρουμε με τα δικα σου τωρα  
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Άσχετο ......
    Cat_Womanxxx αν είσαι η γνωστή τρελιάρα που ξέρω μάκια μάκια μάκια!!!
    Αν όχι....κράτα τα μάκια, έχω μεγάλη καρδιά!