Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλαβος της soft_crystal !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hugger, στις 13 Απριλίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Κωλόπαιδα και παλιοχαρακτήρες...
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    ...και ατιμούτσικα
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    και τσαχπινογαργαλιάρικα
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μπα σαδιστές hugger απλώς  
    Και τι να τους κάνω μετά ; Αν βάλω χέρι, θα ξεσηκωθούν για συμπεριφορές ρατσισμού απέναντι στους αγνούς σαδιστές. Οπότε το αφήνω σε εσένα.
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    ... και πειραχτιρια
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Αφήστε παρακαλώ έξω τους κώλους γιατί ετοιμάζω ένα σχετικό νήμα, κάντε το σκέτο "χαρακτήρες"  

    hugger, ότι και να λες έχεις απόλυτο δίκιο. Να ξέρεις ότι μ έχεις συναρπάσει σε αυτό ειδικά το νήμα. Σώθηκες τώρα, αλλά στο λέω να σου βρίσκεται... <χ>
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Κωλοπαιδα...!!

       
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Συμφωνώ...
     
  9. hugger

    hugger Regular Member

    Ευχαριστω tender lilly , καθε άλλο , παντα με τιμα η κριτικη σου.
    Οσο για τα άλλα τα κολοπαιδα , δεν εχω άδεια ακόμα απο την Αφέντρα μου τη soft_crystal να τους απαντησω,μαλλον θα πρεπει να την καλοπιασω δανειζοντας της κανα δυο σκλαβες μου , και να της ξοικονομησω μερικα εικοσιτετραωρα να ξεσπασει επανω τους. Ηλια, μια και μιλησες για σαδιστες, μαλλον πιο αρρωστημενος σαδιστης δεν θα υπαρχει απο μενα μετα απο τοση υπομονη, ελπιζω να μου εισαι το ιδιο επιεικης.

    Για προληπτικους λογους παντως, σε οσους φρασεολογουν ολιγολεκτικα και κενοδοξα στο καλλιστης θεματολογιας παρον νημα, προτεινω Αγαμοι Θυται (υποχρεωτικη αναφορα λογω credits και στοχαστικης τραγουδο-βιβλιογραφιας ) αν δεν εχετε αλλη δουλεια να κανετε, ευχαριστωντας για τα εμπεριστατωμενα και τεκμηριωμενα σας posts.

     
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Πα ντε κουα...μον πετι...
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αν προσωπικα ημουν η Κυρια σου θα ειχες παρει ποδι!!!!
    Νοιωθεις ερωτα προς την Κυρια σου???
    Και τωρα τι να γινει?? Να σου κατσει??? Και Μαρια????!!!!!!!!!!!!
    Soft _Crystal γλυκεια μου εχω ενα μαστιγιο που κοβει σε φετες οπου χτυπησει!!!
    Να στο δανεισω?
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Σκλαβος της soft_crystal !

    Πολύ απότομη είσαι γενικά..χαλάρωσε λίγο...