Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σου έδωσα ομπρέλα για να μην βραχείς

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 19 Δεκεμβρίου 2006.

  1. lucde

    lucde New Member

    Agapimeni mou Kyria

    Katw apo thn exousia sas erwteftika, mageftika, plisiasa dromous kai aisthimata prwtognwra. Ponesa gia esas kai apo esas, alla makria sas einai poly pio dyskolo na antexw.

    Eimai ypotaktikos kai adynamos brosta sas alla i moni mou lysi einai na sas diekdikeisw. H diki mou dynami einai na xarisw stous dyo mas mia istoria pou synexizetai



    PS Syggnwmi gia tous latinikous xaraktires

    Αγαπημένη μου Κυρία

    Κάτω από την εξουσία σας ερωτεύτηκα, μαγεύτικα, πλησίασα δρόμους και αισθήματα πρωτόγνωρα. Πόνεσα για σας και απο εσάς, αλλά μακριά σας είναι πολύ πιό δύσκολο να αντέχω.

    Είμαι υποτακτικός και αδύναμος μπροστά σας αλλά η μόνη μου λύση είναι να σας διεκδικήσω. Η δική μου δύναμη είναι να χαρίσω στους εύο μας μία ιστορία που συνεχίζεται.

    ΥΓ. Συγνώμη για τους λατινικούς χαρακτήρες
     
    Last edited by a moderator: 20 Δεκεμβρίου 2006
  2. fwto_grafos

    fwto_grafos Guest

    Απλά υπέροχο...!!!!
    Απλά βαθιά ανθρώπινο!
    Ευχαριστώ.
     
  3. Firebrand

    Firebrand New Member

    Εξαιρετικό...Πραγματικά, με άγγιξε τόσο που όταν το τελείωσα ένιωσα λες και είχες μοιραστεί μαζί σας όχι απλά μια εμπειρία, αλλά ένα κομμάτι απο την ίδια σου τη ψυχή. Ήταν απλά πανέμορφο
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Παρα πολυ ωραια ιστορια και αλλη μια που μας δειχνει οτι μερικες φορες αλλα θελουμε και αλλα η ζωη μας φερνει.Καποτε καποιος μου ειχε πει πως η ψυχικη δυναμη φαινεται στον ανθρωπο οταν εχει την δυναμη να ξεπερνα αυτα που του ερχονται και να συνεχιζει!
     
  5. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Σου έδωσα ομπρέλα για να μην βραχείς

    Εξαιρετικό απλά...
     
  6. slave79piss

    slave79piss New Member

    Απάντηση: Σου έδωσα ομπρέλα για να μην βραχείς

    καλο
     
  7. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Σου έδωσα ομπρέλα για να μην βραχείς

    .....
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Σου έδωσα ομπρέλα για να μην βραχείς

    Αν και ρεαλιστής του κερατά που νιώθω με τρέλανε το όλο στόρι!!!
    Το έζησα μαζί σου….. συγκλονιστικό , αληθινό και άμεσο!!!

    Καμιά φορά όλα αυτά δεν τα ζούμε ασκόπως…. Να το θυμάσαι αυτό και να σε καλύπτει. Τίποτα δεν είναι τυχαίο στην ζωή….

    Με εκτίμηση

    hermis
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    λυπητερό...

    στον "παίκτη" του Ντοστογίεφσκυ είδα και πόσο χαζός είναι ο άντρας και ακόμα πιο χαζή η γυναικά που ενώ το γνωρίζει δεν κάνει τίποτα για αυτό ...
     
  10. Oralee

    Oralee New Member

    Πολύ τρυφερό κείμενο..
     
  11. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Σου έδωσα ομπρέλα για να μην βραχείς

    Καθε φορα που τη διαβαζω κατι με πιανει...

    Δυσκολα καποια ιστορια θα με συγκινησει οπως αυτη...
     
  12. superfly

    superfly New Member

    Απλά καταπληκτικό.