Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στάτους, στατίσιμο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 18 Νοεμβρίου 2012.

  1. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Σκοτεινός.
     
  2. Firebrand

    Firebrand New Member

    Θα απαντούσα απλά "Straight", καθαρά και μόνο επειδή θα ήταν υπερβολικά δύσκολο να αναπτύξω σε έναν άγνωστο συνομιλητή τα όσα προσδιορίζουν ακριβώς την σεξουαλική μου ταυτότητα. Αν βέβαια ο ερευνητής έδειχνε να είναι ενημερώμενος και αυτό φαινόταν με κάποιο τρόπο, με χαρά θα έλεγα και πως είμαι dom, και τι ακριβώς προτιμήσεις έχω.
     
  3. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Απάντηση: Στάτους, στατίσιμο

    δεν μιλάω με αγνώστους...
    έτσι μου έχει πει η κυρία μου...
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Υποτακτικη και μονο.
    Bi-curious.
    Αρκετα θετικη ως προς πειραματισμους
    Δηλωνω μονο υποτακτικη διοτι δεν με εξιταρει η ιδεα της Κυριαρχιας καθολου.
     
  5. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Παθητικός-ψυχολογικός μαζοχιστής,ή ξενιστί όπως έχω συνηθίσει τώρα τελευταία να αποκαλώ το όλο status μου,passiv.
    Δεν ξέρω αν χρησιμοποιούνται τέτοιοι όροι,αλλά εγώ έτσι εκφράζω την όλη κατεύθυνση μου,συναισθήματα ,σκέψεις ,κολλήματα κλπ.
     
  6. aethereal

    aethereal Guest

    ετεροφυλόφιλη,αιθαροβάμων υποτακτική με άλλοθι βανίλας και πείσμα μαζοχίστριας
    μεχρι νεωτέρας....
    υ.γ τον Μάιο κάποια στιγμή που θα κάνω τον καθιερωμένο,διμηνιαίο έλεγχο στο απολύτως έγκυρο κι εγκεκριμένο BDSM QUIZ, ενδεχομένως θα επανέλθω..
     
  7. garfield83

    garfield83 Regular Member

    Sex με το αλλο φυλλο να ειναι και ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω!
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ετεροφυλικός, με αρκετά έως πολύ κίνκυ στοιχεία και ταμπεραμέντο. Άλλες φορές υποτακτικός και άλλες κυριαρχικός... με γνώμονα πάντα τη διάθεση αλλά και τη "χημεία".

    Με τάση να ανακαλύπτω και να μαθαίνω καινούργια πράγματα, μα κυρίως να μοιράζομαι.

    Κάποια πράγματα ευτυχώς δεν εξαντλούνται ποτέ. Ή σχεδόν ποτέ. Και εσχάτως πιάνω τον εαυτό μου να εξιτάρεται από καταστάσεις και παιχνίδια, που μέχρι πρότινος απέρριπτα ή μάλλον δίσταζα να γευτώ. Τώρα όμως νιώθω να μου κλείνουν το μάτι. Εύχομαι μόνο να μην είναι... αλλήθωρα.

    Κάποιες φορές απορώ τελικά αν είμαι εγώ. Όμως είμαι και παραείμαι.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι status είναι αυτό;  
     
  10. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Να δω τι αλλο θα βρειτε για να μας κόβετε απο τον υπνο...
     
  11. Στίνκινγκ πέρβ μπλαζέ.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor