Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στέρηση επικοινωνίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Kitten, στις 13 Ιουλίου 2020.

  1. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Τα υ παίρνουν τον αέρα που τους δίνουν οι Κ τους, να προβληματιστείτε τοτε  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τα υ προσπαθούν να πάρουν τον αέρα που δεν τους δίνει ο Κ τους.
     
  3. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Σωστό , αλλά αυτό συμβαίνει μέσα στην σχέση τους, σε καποιές σχέσεις συχνά σε άλλες σπάνια, δεν πιστεύω να μην το προσπάθησε καμιά ποτέ
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το έκανα πολύ έντονα στην αρχή της σχέσης, ευτυχώς η απέναντι μεριά δεν πτοήθηκε γιατί πατάει γερά στα πόδια της

    Ακολούθησαν τα εξής : επίπληξη, χαστούκια, στέρηση τετ α τετ επαφής, απάντηση σε ερώτηση μου "κάνε ότι θες"... Εντάξει ... εκεί μαζεύτηκα!
     
  5. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Πιστεύω πως όλες το κάνουμε ειδικά στην άρχη, μπορεί να ναι και το κομμάτι που μαθαίνεται πιο δύσκολα. Να ζητάς τον ''αέρα'' με την προσδοκία να καταφέρεις να τον αποκτήσεις κιόλας. Αυτό το κάνε ότι θες, πες ότι θες, συνέχισε είναι η καμπάνα ότι το έκανες ήδη.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τελειώνει πολύ γρήγορα το παιχνίδι εκεί.
     
  7. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Και όμως, όχι.
     
  8. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Υπάρχουν που δεν το έκαναν ποτέ εννοείς ούτε στην αρχή;
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Για να μην γενικευω, προσωπικά προσπαθούσα (και όχι προσπαθώ) να πάρω τον αέρα με την αντίθετη προσδοκία, δηλαδή να μην τον πάρω ποτέ.

    Κάνω την ηλιθιότητα μου σε μια στιγμή αδυναμίας και όταν δω τα πράγματα πιο ήρεμα ευελπιστώ και προσδοκώ το χειρότερο για εμένα = το καλύτερο για την σχέση. Το μόνο σίγουρο είναι πως ότι έχω κάνει δεν έγινε επίτηδες από μεριάς μου

    Εύχομαι να καταλαβαίνεις
     
  10. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    ... για να εξομολογηθώ και μια αμαρτία μου, είναι
    η αντίθετη περίπτωση βέβαια, αλλά από ουσία δεν
    διαφέρει και πολύ.

    Πριν πολλά χρόνια, "έχασα" ένα υ γιατί απλά ζήτησε
    ένα λεπτό τηλεφωνικής επικοινωνίας την ημέρα.

    Εκεί που θέλω να καταλήξω, είναι ότι οι όποιες
    αμφισημίες προκύψουν, σημασία δεν έχει το πως
    θα τεκμηριωθούν, αλλά το πως θα διαχειριστούν.
     
  11. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Ναι ακόμα και το αντίθετο να ''προκάλεις'' να μην τον πάρεις ...και εγώ το έκανα στην αρχή όχι έσκεμμένα, δεν το καταλαμβαινα, μετά από τις συνέπειες μαθαίνα γιατί και αργότερα να το προλαμβαίνω
     
  12. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Αν είναι κάτι που ακούστει κάπως στον κυρίαρχο όμως δεν θα συζητηθεί;