Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στα άδυτα της brattoσύνης ...!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 6 Αυγούστου 2020.

Tags:
  1. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Τίποτα δεν εννοείται και τίποτα δεν είναι αυτονόητο, είναι το πρώτο πράγμα που μαθαίνει κανείς στις πωλήσεις  


    Δεν είναι θέμα διάθεσης. Αν συμφωνείτε τότε είναι σαν να ακυρώνετε η ίδια αυτό που πρεσβευετε.
    Προσοχή στους λάκκους.
     
  2. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Μήπως μπερδεύετε την υποτακτική με μια bottom?
     
  3. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Άλλο τι πρεσβευω για τον εαυτό μου κι άλλο τι πιστεύω ότι είναι οι υπόλοιποι ελεύθεροι να επιλέξουν. Εσείς επιβάλλετε τα όσα πρεσβευετε σε τρίτους;
     
  4. Υποθέτω πως έχεις δίκιο.
    Θα προσπαθήσω να είμαι πιο αναλυτική μπας και αποφύγω παρεξηγήσεις στο μέλλον!!  
     
  5. Elgreko

    Elgreko Unregular member

    Στο Bdsm δεν υπάρχει top και bottom, Παρά μόνο στο sex
     
  6. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Εδώ παρεξήγηση δεν υπάρχει πάντως. Διευκρίνησεις ίσως χρειάστηκα, δεν παρεξηγήθηκε θεωρώ κανείς από τους δύο μας.


    Νιώθετε οτι σας επιβάλλετε κάποιος; Μισό να κλείσω το στάτους μου  
    Το να κάνετε κύκλους γύρω από μια ερώτηση, μήπως και την αποφύγετε, προσπαθώντας να ρίξετε το μπαλάκι αλλού, δεν είναι πάντως τακτική που σας χαρακτήριζει.
     
  7. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Προφανώς και σας αρέσει η κολοκυθιά... Εμένα πάλι με κουράζει απίστευτα. Σας απάντησα και δεν υπάρχει λόγος πιστεύω για περαιτέρω διευκρινίσεις μιας και είστε αρκετά ευφυής για να καταλάβατε τι εννοώ.  
    Όσο για το αν μπορεί κάποιος να μου επιβληθεί, αυτό το ξέρουν καλύτερα και μπορούν να σας απαντήσουν, αν πραγματικά ενδιαφέρεστε, όσοι το προσπάθησαν.
    Καλό σας βράδυ.  
     
  8. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Σχετικά είναι όλα...για κάποιος δεν υπάρχει υ παρά μόνο σκλάβα, για άλλους δεν υπάρχει brat, για άλλους οτι πέφτει κάτω από το πρίσμα του υ είναι υ (άρα και bottom). Απ'ολα έχει
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Πριν από λίγο μου παρουσίασαν σε προσωπικό μήνυμα και αυτόν τον όρο: μπρατοαφέντρα! O tempora, o mores 
     
  10. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Έμαθες λεπτομέρειες;
     
  11. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    δεν έχουν σημασία οι όποιες λεπτομέρειες. ο όρος είναι όλο το χαρτί! handmade!
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Lemme guess, αντιδρά όταν της λες τι να σου κάνει  

    Κάρχιες!