Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στενός Κορσές ..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Δεκεμβρίου 2007.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......


    Σημειώνω ότι όλα τα δυσάρεστα τα ονομάζεις "σφιξίματα" ... αν και το σφίξιμο μπορεί να είναι εξαιρετικά ευχάριστο (όπως πχ στην φράση .. "και της/του έσφιξε μια .. άλλο πράγμα " ). Γούστα είναι αυτά βέβαια!
    Να συνάγω επίσης ότι είσαι μεγάλη fan του bondage ?
     
  2. Eri

    Eri

    Το σφιξιμο ειναι καλο για τις βιδες, οχι για μενα........  

    Ναι αμε ειμαι φαν....Να το βλεπω σε αλλους.....
     
  3. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Απάντηση: Re: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    το καλυτερο είδος φαν!
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Δοκιμαστε την συλλογή του Agent Provocateur. Γκουγκλαρετε και βρειτε το κυριες μου. Προτιμήστε τις κλασικες συλλογες.
     
  5. Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......



    Καλαίσθητα, αν και πολύ εμπορικά. Ενίοτε αρκετά "ροζ".​
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Θα έλεγα κορυφαιας ποιοτητας,εχω κάνει δωρο και ξερω, το χαιρεται ακομα, απ' οτι μου λεει.
    Τοσο ωραιο βλεμμα και να βλέπεις ...πουλακια? Lol
     
  7. nadu

    nadu Regular Member

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

     
    αυτο ειναι απο τα αγαπημενα μου
     
  8. sunny

    sunny Regular Member

    Ένοχη και εγώ!!

    Tρελαίνομαι για τους κορσέδες και τα Basque!!!

    Για τους κορσέδες λίγο παραπάνω για να πω την αλήθεια αλλά όπως είπαν οι panacotta_of_doom οι καλύτεροι είναι κατά παραγγελία και το κόστος είναι αρκετά ανεβασμένο...  

    Και φυσικά χρειάζεται δυο άτομα για να φορεθεί όπως είπε και η SM_Art_Lady αλλά αυτό εγώ τουλάχιστον πιστεύω ότι έχει και τα καλά του... Θεωρώ πολύ ιδιαίτερη διαδικασία όταν ο master φοραει τον κορσέ στην slave/sub του... εσείς τι λέτε;  

    Όσο για τα Basque.. Μπορείς να τα φόρας συνέχεια και να τα βρεις πολύ πιο εύκολα...  


    Υ.Γ. Cadpmpc καλά τα Agent Provocateur αλλά τα Thomass Chantal μακράν καλύτερα...
     
  9. Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Συμφωνω με την Σανυ!
    Εγω το βρισκω τρυφερο μιας και ενας κορσες για μενα ειναι κατι υπεροχα ομορφο πανω στο σωμα μιας γυναικας,ποσο μαλλον οταν σου το φοραει ο συντροφος που εχεις επιλεξει να ειναι ο Κ σου.Ε τωρα λιιιιγο σφιξιματακι παραπανω δεν πειραζει! ε?? =)
     
  10. Mortuus

    Mortuus ‎‎

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Κορσέδες και ολόσωμο καλσόν δίχτυ, είναι αυτά που με εξιτάρουν περισσότερο! Ειδικά όσες έχουν μεγάλο στήθος, στις υπόλοιπες δεν ταιριάζει τόσο...
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    λατρευω ,λατρευω λατρευω....
    θα θελα να φοραω καθε μερα ολη μερα.
    δεν ειμαι της υπερβολης, δλδ κατι τετοιο
     

    αλλα των νορμαλ καταστασεων...
     

     
     
  12. aspa1987

    aspa1987 Regular Member

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Αντε να πω και εγω μια βλακιουλα....Μηπως Master Perris σου αρεσε ο κορσες μου και ηταν αφορμη να βαλεις το ποστ?  :mwink:Εγω παντως το φοραω σαν ρουχο το κορσε....