Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στενός Κορσές ..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Valkiria

    Valkiria Regular Member

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    έχω έναν και εκνευρίζομαι και μόνο που τον θυμάμαι. τον φόρεσα 2-3 φορές και κάθε φορά μου έκανε 2 μελανιές ΝΑ από τις μπαλένες στο κόκκαλο της λεκάνης και αυτό ήταν. ναι οκ, είναι ωραίο πράγμα και ίσως αν κόψω τη μπαλένα να μην έχω πρόβλημα αλλά μπορώ και χωρίς.
     
  2. Valkiria

    Valkiria Regular Member

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Να το πω και το άλλο. για να φορέσει γυναίκα στενό κορσέ θα πρέπει να είναι στενή και στην περιφέρεια. όσο πιο λεπτή είναι στη μέση, τόσο πιο "ανοιχτή" θα φαίνεται κάτω. ένα μάτσο χάλια δλδ.
     
  3. Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Το βρίσκω άκρως θηλυκό και ερωτικό...
     
  4. i_love_the_pain

    i_love_the_pain New Member

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Ο στενος κορσες κατα την ταπεινη μου αποψη χρειαζεται ενα ομορφο σωμα.Γενικα ειναι ενα ωραιο ρουχο ακομη και για εξω χωρις τα υπολοιπα διοτι η σκλαβα σφιγγεται και ποναει και ο Κυριαρχος/η ευχαριστιουνται.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Εγω επιμένω...
    9 στις 10 γυναίκες δηλώνουν πως έχουν φετιχ με τα παπούτσια και τους αρέσουν και τι πολλά που έχουν και άλλες τέτοιες ομορφιές...
    Ε, λοιπόν... 9 στις 10 δεν έχουν την παραμικρή ιδέα το τι παπούτσια τους πάνε, πώς, π'οτε, με τι και γιατί τα φορούν, εκφράζοντας πλήρη άγνοια για τα πόδια τους που μπορούν να τα δουν εν αντιθέσει με την σημαντικά λιγότερη άγνοια για τον κώλο τους πχ που δεν τον βλέπουν. Αν γράψω το τι λάθη κάνουν οι γυναίκες με τα παπούτσια τους το μισό φόρουμ 8α πάει ακλαφτο από τα γέλια και σημαντικό ποσοστό θα πέσει στα σκληρα...
    Σκεφτείτε τώρα και τι σχέση έχουν με κορσέδες και μπασκ...
    Ουφ, ξεκατινιάσττηκα κι εγώ χαχαχα.....
     
  6. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    δεν έχεις και άδικο αγαπητέ μου... αν κ μερικές από εμάς έχουμε αντικειμενική άποψη για τον κώλο μας....και κάποιες τολμώ να πω πως έχουμε κ καλό γούστο στα παπούτσια...επίσης να πω και ως λάτρης των κορσέδων.. ενημερωτικά για κάποιους που το έθεσαν, οι κορσέδες κολακεύουν μια θηλυκή φιγούρα σε αρμονικό η μη σώμα, αν σκεφτούμε γιατί ανακαλύφθηκαν στην τότε εποχή τους και πως τους χρησιμοποιούσαν οι γυναίκες της εποχής στην καθημερινότητα τους...φυσικά΄σε μια γυναίκα με λεπτή μέση είναι καλύτερη η εφαρμογή και η 'βολικότητα'...όση μπορεί να έχει...
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ.......

    Είπα 9 στις 10.....
    Επίσης... οι γυναίκες που είχαν την δυνατόυη]]τητα να φορούν κορσε πριν 200 και χρόνια ήταν κατά μεσο ορο 30% παχύτερες απο το σημερινό πρότυπο ομορφιας και δεν εννοώ της πασαρέλας τα καχεκτικά...
     
  8. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Στενός Κορσές ..

    Αχ! Μας κάβλωσες, πρωί πρωί...

    ---------- Post added at 10:10 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

    Κι εσύ το ίδιο... Καλημέρες!
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Στενός Κορσές ..

    αρέσκομαι στους κορσέδες και σε αυτό το σφιχτό "δέσιμο" που δημιουργούν όχι όμως και στους στενούς ,είναι αρκετά παραμορφωτικοί για το μάτι μου ...