Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στην Τήλο ο πρώτος γάμος ομοφυλόφιλων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 30 Μαϊου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    μουσακα ποιος θα φτιαχνει;

    υ.γ Κορνηλιε,να παρω τη βοηθεια του κοινου;
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Στην Τήλο ο πρώτος γάμος ομοφυλόφιλων

    - Και a posteriori γαμοπίλαφο.

    - Την Κούρτοβικ τη βαρέθηκε, ο Κορνήλιος. Ποθεί την #16, ακόμα κι αν αυτή δεν είναι διαπιστωμένα δικηγόρος, επειδή τον γοητεύουν τα δικολαβίστικα. Άλλωστε, μόνο με προραφαηλίτισα ο μαζοχιστής είναι βέβαιος πως θα πλαντάξει χριστιανικώς.

    - Αν ο κ. Κλάϊστ μου αποδείξει ότι είναι στραίητ και ότι η εν λόγω ιδιότης χαρακτηρίζει και εμένα, τότε ευχαρίστως τον παντρεύομαι.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Λάθος κάνεις. Ποθεί την Συρα. Και νομίζω πως κι αυτήν, ο Κορνήλιος, δεν την αφήνει αδιάφορη.
     
  4. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Αναυθαίρετα έσωντε τύποις και ουσία εις σάρκαν μία με μακραίωνη ιστορία εννοιολογικώς ανυπόστατον.
     
  5. Re: Απάντηση: Στην Τήλο ο πρώτος γάμος ομοφυλόφιλων

    Στο μονο που θα σου πω οτι παρανοησες ειναι πως νομιζεις οτι κανω χιουμορ
    Επειδη τα λεω αυτα δεν σημαινει οτι μπορεσα η δεν μπορεσα να ορθοποδησω σε ενα
    "δεδομενο δικαιωμα μου" Μην ξεχνας αγαπητε μου οτι μερικες φορες "ενα πουρο ειναι
    απλα ενα πουρο" Κατα τον ιδιο τροπο μπορω να εχω αποψη ανεξαρτητη απο τα δικα μου βιωματα
    Οσο για το "δεδομενο δικαιωμα" δεν ειναι παρα μηχανισμος ελεγχου. Καλοριζικος
    και καλως ηλθατε στη γελοιοτητα

    ΚΑΤΩ ΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΕΣ GAY
    ΚΑΤΩ Η ΜΕΤΑΝΕΩΤΕΡΙΚΗ ΤΑΞΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ (Ντολμανσε...δε μπορεις να πεις ε?)
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πολυ φοβαμαι, μολονοτι ειμαι σαφως υπερ του γαμου μεταξυ ομοφυλοφιλων, ειτε ανδρων ειτε γυναικων, οτι καθε καρακατινα, και καθε κομπλεξικος, θα τρεξουν με τις αγιαστουρες και τα αναθεματα στο νησι για να ξαποστειλουν στο πυρ το εξωτερον τα "πλασματα του Σατανα".
    Θα ηθελα να προσθεσω οτι μου φαινεται πολυ τραβηγμενο και χαζο οταν καποιοι ιερεις επικαλουνται τον Αποστολο Παυλο και τις επιστολες του.
    Θελω να πω, ο συγκεκριμενος Αποστολος ηταν Θεος η Πάπας και αρα ειχε το αλαθητο?????
    Και εν πασει περπτωσει η εκκλησια ευλογει τον ετεροφυλοφιλο γαμο περα απο το γεγονος οτι ο συζυγος σε πολλες περπτωσεις κακοποιει, κερατωνει, η και ασελγει με την βια στην συντροφο του κλπ.
    Εαν η εκκλησια της Αγαπης θελει να οδηγησει στην πυρα την διαφορετικη σεξουαλικη επιλογη των ανθρωπων τοτε αναμεσα σε αυτους το πρωτο που θα πρεπει να οδηγησει εκει ειναι ολοκληρη την Αθωνικη πολιτεια, τα ζωα και τα εντομα, διοτι και σε αυτα υπαρχει η ομοφυλοφιλη συμπεριφορα.
     
  7. Ντολμανσεεεε...με την διδασκαλισα εγω??? Δεν θα τολμουσα. Σε παρακαλω σταματα να διαδιδεις φημες ανυποστατες


    Εσεις τωρα και οι δυο με "τσιγκλατε" για να απαντησω και να φαω χεσιμο ε??
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Στην Τήλο ο πρώτος γάμος ομοφυλόφιλων

    - Μια ζωή αγωνίζομαι ενάντια στο χριστιανισμό και κάθε είδους συμβόλαιο γάμου (με νυχτικό ή Δήμαρχο). Χάθηκαν οι συμβολαιογραφικές πράξεις, τα μισθωτήρια σεξουαλικών υπηρεσιών, οι αμοιβές σε μετρητά κλπ;
    Και τώρα, σαν να μην έφταναν οι υπόλοιποι, θέλουν και οι ομοφυλόφιλοι να νυμφεύονται, αντί να απαιτούν κατάργηση του γάμου ετεροφυλοφίλων και όσων προνομίων εξ αυτού απορρέουν!

    ΥΓ Πάντως, η εκλεκτή του Κορνήλιου δεν λέγεται ούτε Γιάννα ούτε Ελίζα. Το όνομα αυτής: Atroce Libertina.


    - Εννοιολογικώς ανυπόστατε, αναμένω συνηγορίαν.
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Στην Τήλο ο πρώτος γάμος ομοφυλόφιλων


    OOOOOOOOOOOKKKKKKKKK!!!!Oooooooooooooooook!!!oookk!!!ok..
     
  10. Re: Απάντηση: Στην Τήλο ο πρώτος γάμος ομοφυλόφιλων

    Εχεις δικαιον μεγα, Ντολμανσε σχετικα με τα συμβολαια γαμου αλλα εξακολουθεις να
    σπερνεις φημες και ηδη νιωθω το αλγος του μαστιγιου της επι της πλατης μου(θα νομιζει,
    η εξοχωτητα της, οτι τις φρικτες αυτες φημες τις διαδιδω εγω)
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    εγω πάντως...κιχ....
     
  12. ...





    Υ.Γ.: "Ο γάμος είναι σαν το πολιορκημένο κάστρο. Οσοι είναι έξω θέλουν να μπούνε μέσα κι όσοι ειναι μέσα θέλουν να βγούνε έξω" Παλαιά κινεζική παροιμία