Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Της γυναίκας τα πόδια μένουν ανοιχτά και η θέα που αποκαλύπτεται στη νύχτας το υπόγειο, ο ναός που θα φιλοξενηθούν άνδρες πολλοί απόψε.

    -Κύριε και άρχοντα του μυαλού μου γενηθήτω το θέλημα σας…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ζωής παρασκευάσματα το κορμάκι της σκεπάζουν. «Διαλέξτε φίλοι και γνωστοί, της σκλάβας μου τα δώρα και αφήστε την ολόκληρη γυμνή για το δικό μου κέρασμα…»
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Και τα πόδια σου μικρέ μου ξύλινε στρατιώτη δέσε. Με το δικό μου έργο για άλλη μια φορά πρωταγωνιστής θα είσαι…στο κουκλοθέατρο μου.
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τα ρούχα που διαλέγω πρόστυχα θα είναι και η σκλάβα και η πόρνη μου στο δοκιμαστήριο θα τα φορέσει. Με την κουρτίνα ανοιχτή…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δάκρυα που στα χέρια της βαρύτητας αφήνονται και τα μαλλιά του μουσκεύουν. Τον κοιτώ όπως κρεμασμένος ανάποδα από το ταβάνι είναι. Κλαίει , αλλά έλεος δεν ζητά. Πιάνω το πυρωμένο σίδερο στα χέρια μου ξανά…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Σου έφερα παρέα , μικρή μου. Το κορίτσι ξεπροβάλλει από το σκυλόσπιτο και τον Αφέντη της απαντά. Στα πόδια του και με την ουρά να δείχνει την χαρά του, ένα όμορφο σκυλί…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χαμόγελα χαρίζει, το κορίτσι απλόχερα στον κόσμο, που σοκαρισμένος την κοιτά. Γυρνάει και αυτό χαρούμενο και το κεφάλι της ψηλά σηκώνει.

    -Κύριε σας παρακαλώ η βόλτα μεγάλη να ‘ναι. Θέλω κι άλλο να ουρήσω…

     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Για τα λουλούδια που λησμόνησες να φέρεις αυτή, παιδί κακό!. Ο σκλάβος τσιτώθηκε καθώς η βίτσα χάραξε άλλη μια γραμμή στο γυμνό του σώμα…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Εμένα Κύριε μη με ξεχνάτε… Ο Κύριος κοίταξε την πρώτη από τις τρεις σκλάβες, αυτήν που μίλησε. Γέμισε το στόμα του με κρασί από την κούπα και την έφτυσε στο πρόσωπο της.
    -Ευχαριστώ πολύ Ακριβέ μου Κύριε…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Είναι το δώρο μου για την γιορτή σας Κύριε μου. Η πιο καλή μου φίλη σκλάβα σας για απόψε…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στίχος δεύτερος.
    Ο
    δρόμος σου λουλούδι μου, ο δρόμος των ερπετών, που από τη θάλασσα ξεπρόβαλλαν και μετά από μόχθο, με τα δύο πόδια στην Σπηλιά μου φτάσανε …
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πόνος είναι το πινέλο μου, λευκός καμβάς η αψεγάδιαστη κοιλιά σου. Χρώματα οι αντιδράσεις σου και έργο της ζωής μου, το να μάθεις να πετάς μικρό πουλί μου…