Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου στόλισα τα μάτια σκλάβε με μαύρο μεταξωτό μαντήλι και ελευθέρωσα τα πέλματα σου, από της βρωμιάς τα μυστικά. Ώρα να γνωρίσεις της λήθης το χορό, πάνω σε γυαλιά σπασμένα…
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απόλαυση της γεύσης μου, τα ίχνη των βημάτων σας Λατρεμένε μου…
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μου! Μία λέξη που ερωτεύεται το λήμμα σκλάβα και ονοματίζουν την μικρή μου αγαπημένη…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και τον καρπό ακόμα, μικρό μου καπελάκι, θέλω απ' τα μάτια μου να κρύψω, στο βαθύ ναό σου…
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το φως γλυκέ μου φίλε; Μα είναι απλό. Ένωσε τα δάχτυλα της δούλας μου και με φως το δωμάτιο θα γεμίσει…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αίμα από το δικό μου, στο στόμα σου θα στάξω, από το λήθαργο να βγεις μικρή μου κοιμωμένη…
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου ετοίμασα το φαγητό σου αγαπημένε σκλάβε. Είναι πολύτιμο. Της πέψης μου το πιο ακριβό απόσταγμα…
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το άρωμα σας Ακριβή Θεά μου, η συντροφιά μου στο κελί που τις νύχτες με κρατάει μακριά σας. Το άρωμα, τις κάμπιες σκέψεις μου πεταλούδες θα τις κάνει και από το φεγγίτη του υπογείου, θα ανέβουν και θα κρυφοκοιτάξουν στην Υψηλή σας κάμαρη…
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πιο γρήγορα καλπάστε σκλάβοι! Η δική μου άμαξα ποτέ δεν σέρνεται…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    - Ακριβό μου ζωντανό είμαι σκονισμένος από το ταξίδι.
    - Μάλιστα Κύριε μου. Με την υγρή μου γλώσσα θα αφαιρέσω τους ξένους από τις μπότες σας και με μακριά μαλλιά μου θα σκουπίσω τα υγρά υπολείμματα που θ’ αφήσω…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πιοτό κι άλλο δούλες μου, να φέρετε. Από το βαρέλι που γεμίζει με του οργασμού σας, τις σταγόνες…
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Μου φέρνεις το κολάρο το ασημένιο, πιστέ μου σκύλε. Απόψε θα πάμε επίσκεψη στους γονείς σου .
    -Μάλιστα Κύριε μου. Σας ευχαριστώ πολύ…