Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στίχος 3ος

    -Χάρισε στην Θεά σου, ένα ναζιάρικο χαμόγελο όμορφη κουκλίτσα μου.
    Η κουκλίτσα πιάνει τη φουστίτσα της, χαμογελάει στην Κυρία της και υποκλίνεται με χάρη. Σκλάβος Της για πάντα…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Στο τηλέφωνο μικρή μου, εκεί θα γονατίσεις και θα ‘ναι σα να σε βλέπω γι’ άλλη μια φορά μπροστά μου…
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Ξημέρωμα θα σε εύρει σκλάβα μου, στα τέσσερα γερμένη. Τότε μόνο το κεφάλι σου θα σηκώσεις για να δεις, τον άρχοντα που όλη σου τη νύχτα μέσα σου θα μπαίνει…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γυμνή τον εαυτό της και πάλι βλέπει στον καθρέφτη, η όμορφη υπόδουλη. Στο κάστρο του Αφέντη της μόνο γυμνή κυκλοφορεί εδώ και χρόνια τώρα…
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Βασανισμένη μου ψυχή να κλαις από χαρά. Τον πόνο καθώς γεύεσαι στης «Μητέρας» την ποδιά…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Την μελαχρινή ύπαρξη που δε χαμογελά καθόλου την βλέπεις καλή μου σκλάβα; Αυτήν θα οδηγήσεις στην κλίνη μου, απόψε…
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Πιο δυνατά χτύπησε με άχρηστο σκουπίδι! Για στερνή φορά στο λέω, αλλιώς άλλος την θέση σου θα πάρει…
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δυνατή μου μοιάζει η σιωπή όταν κοπάζουν τα ουρλιαχτά της και δεν την αντέχω φίλοι μου, τούτη την σιγή…
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Κραυγή απόγνωσης δεν είναι αυτή καλοί μου συνδαιτυμόνες. Κραυγή απόλαυσης είναι θαρρώ, της σκλάβας που επιάστηκε στο δάσος απ’ τους πιστούς μας δούλους…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου. Τρία γράμματα που τα κέρδισες επάξια λατρεμένε μου. Η Κυρία «σου»…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στίχος 4ος

    Της
    ηδονής σου ιαχή δεν θέλω εύκολα να βγει. Για αυτό δάγκωσε τη γλώσσα σου μικρή μου και στήσε το κορμί σου. Η ζώνη μου θα προσπαθήσει να αποτρέψει τούτη τη χαρά…
     
    Last edited by a moderator: 27 Απριλίου 2017
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Αυγής παιχνίδια μου θα σε αποσπάσουνε από τον Μορφέα δεμένε μου .
    -Θα σας περιμένω Ακριβή μου Κυρία κλεισμένος στην ντουλάπα, δίχως άχνα μου, την επίσκεψη των εραστών σας να ταράξει…