Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τα τακούνια που φοράς, θέλουν τσαχπινιά σκλάβε μου γλυκέ. Όρθωσε λοιπόν το ανάστημα σου και κάνε με στους περαστικούς περήφανη…
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πέταλα που λάμπουνε θέλω φίλε μου τσαγκάρη. Απόψε στον αγώνα των δούλων μου, το γεμάτο φεγγάρι θα καθορίσει τον κερδισμένο που θα με πάρει…
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και στη σαλάτα λάδι και αλάτι και πιπέρι. Το πιάτο μου έτοιμο είναι θαρρώ κάτσε λοιπόν σκλάβα μου ακίνητη και την κοιλιά σου κράτα τεντωμένη, είμαι γεμάτος όρεξη…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Η βασίλισσα μου, τρώει τον αξιωματικό σου Σταυραϊτέ.
    -Λάθος σου, μεγάλο λάθος σου. Μόλις χάνεις του στρατού σου, την πιο μεγάλη σκλάβα.
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Λευκή είναι η επιδερμίδα σου ακριβή μου δούλα. Λευκή όπως μου αρέσει, οπότε τώρα τα δεσμά ήρθε η ώρα να χαλαρώσω και το χρώμα του αίματος στο σώμα σου να απλωθεί ξανά…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Βροχή νομίζω έρχεται και το στεγνό κορμί σου θα πλυθεί κι απόψε σκλάβε. Κράτα όμως πρώτα το στόμα σου ανοιχτό, θέλω την γεύση της βροχής στο μοναδικό φιλί που θα σου επιτρέψω απόψε…
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Θα χτυπήσεις το κουδούνι τρεις φορές. Δύο κοφτές και γρήγορες και μία αργόσυρτη.
    -Μάλιστα Κυρία μου και μετά;
    -Πριν σου ανοίξουν, τα μάτια σου θα δέσεις με το Ακριβό μου μαντήλι, θέλω τα Δώρα μου να είναι πάντα όμορφα μέχρι και την λεπτομέρεια την τελευταία.
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μας γεμίζουνε τον κήπο με τα πιο άχρηστα σκουπίδια, οι άθλιοι. Στα τέσσερα ομορφιά μου, θέλω ίχνος τους να μην μείνει…
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    βαφτίσουνε το σώμα σου με το Δικό μου το σημάδι. Μα γονάτισε δούλε ήρθε η ώρα δικός Μου να γενείς…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μικρό φιλί, μικρό μαχαίρι το σώμα σου χαράζει…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μου γεμίζεις τα όνειρα μου κι απόψε με χαρά. Παίξε άλλο ένα τραγούδι στην Κυρία σου, λατρεμένε μου …
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τετράστιχο Πρώτο

    Κοιτάζω στον καθρέπτη της ζωής και τα δάκρυα σου χαμόγελα για μένα είναι.
    Ο πόνος σου απόλαυση μου και το αίμα σου, το πιο ακριβό πιοτό μου.
    Χάρισε στο ξημέρωμα γυμνή βασανισμένη, την πιο δυνατή κραυγή σου.
    Της αυγής τα πέταλα και η λευκή βροχή, θα μας βαφτίσουνε μικρό μου.