Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τετράστιχο δεύτερο, στίχος δεύτερος

    Στην μύηση σου αφιερωμένη τούτη η θυσία σκλάβα μου γλυκιά. Θέλω να γεμίσεις τον βωμό με τα πλούσια μαλλιά σου. Κάψε τα…
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ανάσα πάρε δούλε τώρα! Γλυκός αέρας, νοτισμένος με την υγρασία του Ακριβού Ναού μου…
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου προσφέρω την αχνιστή μου λάσπη. Κόσμησε το σώμα σου με αυτή, νεαρέ μου από γυαλί…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Σιωπή! Αντίρρηση καμιά δε θέλω το πρόσωπο σου ν’ ασχημαίνει.


    -Μα Κύριε, σας παρακαλώ, σας ικετεύω δεν μπορώ να το κάνω…


    -Πιότερο απ’ τα χέρια σου, μικρή μου. Κάνε το!

    -Μάλιστα Κύριε και Θεέ μου, η μικρή σκλάβα πιάνει στα χέρια της το σπαθί και το σηκώνει ψηλά…
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Και θέλω ακόμα κι ένα από τα χέλια τούτα. Είναι επικίνδυνα;


    -Όχι Κυρία, η τάση που έχει το κεντρί τους δίνει ένα οδυνηρό σοκ, αλλά επικίνδυνα δεν είναι.


    -Βάλε μου τότε δύο. Απόψε ο σκλάβος μου έχει τη γιορτή του. Θέλω στη γυάλα του παρέα να ‘χει…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στο μόριο του, έχω περασμένο το σκουλαρίκι καλή μου φίλη και από 'κει τον δένω. Ο δικός σου σκλάβος;
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Σώμα για της ηδονής μου τα παιχνίδια απόψε θα ‘σαι. Σώμα μόνο και αντικείμενο, ψυχή καθόλου. Κατάλαβες τρυφερή Μου πόρνη;


    -Μάλιστα Κύριε Μου, απλό παιχνίδι στη βούληση Σας…
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου στέλνω τη σκλάβα μου για την γιορτή σου καλέ μου φίλε. Γέμισε τη νύχτα σου με τα χρώματα της και απόλαυσε την. Είναι το δώρο μου για σε…
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αέρινο το βήμα Σας Ακριβέ μου, πάνω στο ταπεινό κορμί μου…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Υφαντό από κόκκινες κλωστές το κορμί σου θα σκεπάσει. Την τέχνη μου και την υγρή μου βέργα μόνο αυτά θα χρειαστώ…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα μπεις στο γραφείο και θα βγάλεις το παντελόνι σου. Θα ερεθίσεις τον ανδρισμό σου και μετά θα τηλεφωνήσεις στο αφεντικό σου, καλέ μου. Έτσι θα του ζητήσεις αύξηση…
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    -Πλέξω στιγμές; Μπα όχι…Πλέξω εικόνες; Χμμμμ ούτε αυτό…Τι λες εσύ Μεταξένια μου;


    Θέλω παγωτό Κύριοοοοο, την κοιτάω και χαμογελάω.

    Το βρήκα σχέδια παγωμένα πάνω στη μουσουδίτσα σου θα πλέξω!