Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Αυγούστου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πίσω σκύλοι! Την μικρή αυτή, μόνο όταν εγώ το σύνθημα θα δώσω, θ’ αγγίξετε. Τώρα Θέλω γύρω της να σέρνεστε και μόνο η βαριά οσμή σας, να την βιάζει…
    (στίχος 3ος)
     
    Last edited by a moderator: 28 Απριλίου 2017
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αποτραβιέμαι από την υγρή της «κούπα» και κοιτάζω το πρόσωπο μου στον καθρέπτη. Αίμα…


    -Χόρτασα κι απόψε σκλάβα στης εμμηνορρυσίας σου την τρελή γιορτή…
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και χυμό λεμονιού και μπαλσάμικο θα στάξεις μέσα σου καλή μου γουρουνίτσα. Μόνο τότε θα έχεις την γεύση που θέλω…
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σε ζυγίζω και μετράω τα μέτρα που θα σε σύρω γυμνή στην άμμο. Και όπου η άμμος θα κολλήσει, η ζώνη μου το χάδι της θα δωρίσει…
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κοιτώ τους δείκτες που γυρίζουν. Κοιτώ την βροχή που πέφτει πάνω σου. Κοιτώ το σώμα σου γυμνό και στην ελιά δεμένο. Κοιτώ από το κλειστό μου παράθυρο, το πρόσωπο σου που λατρεύω. Μα τα μάτια μου βαραίνουν και τις κουρτίνες κλείνω. Θα σε ξανακοιτάξω όταν χαράξει…
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Του νέου χρόνου το καλωσόρισμα πρέπει σκλάβε να γιορτάσουμε. Στα τέσσερα στήσου θα φέρω την σαμπάνια…
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χρόνου χωροθέαμα, απόλαυση ματιών. Γύρισε την Κλεψύδρα Δάσκαλε, η σκλάβα σου ικετεύει για να παίξει…
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Την ντύνω όταν χρειάζεται. Στα ρούχα της τα νέα, την φθορά τους ν’ απολαύσω…
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στιγμή το βλέμμα σου από εκεί δε θα αποσύρεις. Τα δάχτυλα των ποδιών μου η φυλακή της όρασης σου, για τις επόμενες τρεις ώρες τρυφερή μου…
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν αισθάνομαι να με έχεις πείσει σκλάβα. Για πεντηκοστή φορά ικέτεψε…
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Την μικρή, τώρα σκύλοι ν’ αγγίξετε μπορείτε. Αλλά μόνο στα στεγνά της μέρη…
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ταράζω τα θεμέλια του προσανατολισμού γλυκό μου κορίτσι. Σήμερα στο σπίτι, θα κινείσαι μόνο προς τα πίσω. Αύριο το ίδιο θα ακολουθήσεις, αλλά με τα μάτια δεμένα. Με τον καιρό θα επεκτείνεις τον τρόπο που σου έμαθαν να βαδίζεις…