Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στις φάμπρικες της Γερμανίας και στου Βελγίου τις στοές...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 18 Ιουνίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Δηλαδή μεγάλο μέρος της εδώ παρουσίας μας είναι η εύρεση ...συντρόφου ας πούμε.

    Η επιλογή γίνεται άντρας προς γυναίκα; Γυναίκα προς άντρα; Κυρίαρχος προς υποτακτική; Υποτακτική προς κυρίαρχο;
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αμφιβαλεις φιλε μου γιαυτο?δεν λεω για ολους ολες αλλα για το μεγαλητερο μερος ναι!και για μενα προσωπικα γινετε παντα απο γυναικα σε αντρα!εμεσα η αμεσα γιατι το παραδειγμα κυνηγος θηραμα μονο στη ζουγκλα ισχυει!σε κανενα ντοκυμαντερ δεν εχω δει ποτε το θηραμα(τροπος του λεγην παντα)να προκαλει τον κυνηγο να το πιασει χεχεχεχε
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Νομίζω πως λιγάκι την αδικείς την κοινότητα αν και δεν έχεις εντελώς άδικο.
    Σε ότι αφορά το κυνήγι τώρα έχω αντίθετη άποψη. Αλλά αυτό είναι από προσωπική εμπειρία. Θέλω να πω πως δεν με κυνήγησε καμιά ως τώρα....
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Βρε βγάλε μου το γκαγκ να μιλήσω! Πανάθεμα σε! Βγάλε μου το γκαγκ λέω!
     
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    χαχχα! εγω πάλι πιστεύω ότι ικανοποιούν-κάποιοι- τα σαδομαζιχιστικά τους ένστικτα με την παρουσία τους στο φόρουμ!!
    ξέρεις τι ειναι να λες είναι μεσημέρι 3 η ώρα και να σου λέει ο άλλος οοοοχι είναι μεσάνυχτα!!! μεγάααααααααλη κα...ππσα σας λέω

    χαχαχα!!!

    (προσωπικά αυτό παθαίνω η γυναίκα και μετα βανιλίζω του κερατέως εκτός!!! ) χαχα
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν είναι γκαγκ καλέ....γλωσσόφιλο είναι.
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν νομιζω να ειναι κακο καποιος καποια να ψαχνει συντροφο η γενικα μια επαφη!υπαρχει ομορφοτερο πραγμα απο το να πιστευεις πως εχεις βρει το καταληλο ταιρι σου?δεν το ειπα σαν αρνητικο!οσο για το αν σε κυνηγησε καμμια ποτε να μην εισαι σιγουρος !τα πραγματα πολλες φορες δεν ειναι αυτο που δειχνουν 
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Προφανώς και δεν είναι κακό πράγμα η αναζήτηση.
    Κακό πράγμα είναι η απελπισμένη αναζήτηση που αν παρατηρήσεις προσεκτικά θα την δεις να λαμβάνει χώρα εδώ και κει.
    Η απελπισμένη αναζήτηση οδηγεί σε εκπτώσεις. Οι εκπτώσεις σε απογοήτευση. Και η απογοήτευση στην απελπισία. Φαύλος κύκλος.

    Υ.Γ Λες να με κυνηγάνε και να μην το ξέρω; Άτιμο ίντερνετ
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    (Τσάμπα τα μαθήματα στο Μπου Ντου Σου Μου τόσα χρόνια!)

    Αχ να πάρω ανάσα η καψερή! Κόντεψες να με λιώσεις βρε αθεόφοβε!

    Δεν σε κυνήγησε ποτέ καμμιά ε; Εμ γιατί να σε κυνηγήσει βρε ματάκια μου αφού τσιμπούσες το δόλωμα εξαρχής...
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν διαφωνω αλλα δεν παυουν αν και αρνητικα να ειναι ανθρωπινα ιδιωματα!αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου!οσο για το εξαρχης δολωμα Astarty δεν θα μας αλαξεις τις κοινωνικες αντιληψεις!οι γυναικες ειναι ευκολες και οι αντρες αποφασιστικοι  
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Έτσι είναι αν έτσι πιστεύετε.
    Σιγά μην προσπαθήσω να σας αλλάξω τις αντιλήψεις από την στιγμή που δρουν προς όφελος μου.
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    παντος σιγουρα δεν λειτουργουν σε βαρος μας