Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στις φάμπρικες της Γερμανίας και στου Βελγίου τις στοές...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 18 Ιουνίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Θα έλεγα πως μιλάμε σαν τα παλιά 45αρια (δισκάκια)

    Μετά από καιρό είμαι πεπεισμένος πως στο bdsm Ο δίσκος από την μια μεριά λέει «θέλω να μάθω και να ζήσω», κι από την άλλη πλευρά «ακόμα κι αν παραμυθιαστώ κι απογοητευτώ».

    Θα μου πεις τώρα με τα σι ντι και τα εμ πι τρία δεν πολυπαίζει το παραπάνω παράδειγμα αλλά όλο και κάποιος θαρραλέος εδώ μέσα θα βρεθεί να το επιβεβαιώσει.
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ναι αλλα το προβλημα ειναι πως το καλο και εμπορικο κομματι ειναι στην α πλευρα και οι περισοτεροι δεν μπενουν στον κοπο να ακουσουν και την δευτερη
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Μάλλον το καλό είναι από τη μία και το εμπορικό από την άλλη.