Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συζητηση..περι switch..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 15 Ιανουαρίου 2016.

  1. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Δεν με νοιάζει, τι σε νοιάζει , οι δρόμοι που τραβάμεεεεεεεε
    ο δικός σουυυ και ο δικός μουυυ στο πουθενάαα μας πάνεεεε
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    καντο κι εσυ βρε @ShaDowKill_GpR δεν βλέπεις πόσο επιμένει ο λαός;;;
     
  3. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Αυτό. Και σε HD παρακαλώ.



    ( Της το πηδήξαμε της κοπέλας το νήμα. Αποχωρώ και
    ζητάω και συγνώμη. )
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Στο καυλό.
     
  5. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Ι wish. Μακάρι αλλά δεν μου σηκώνεται. Έχω πρόβλημα στύσης. Εξού και όλη η κακία και ο κομπλεξισμός που βγάζω :'(
     
  6. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Καλα,οταν βρεθεις με αλυσιδες η χειροπεδες,ελα να μου πεις μετα αν ερεθιζεσαι η οχι...
     
    Last edited: 15 Ιανουαρίου 2016
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Να τις κρατάει ή να τις φοράει;  
     
  8. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Απο την στιγμη που γραφει σε αυτο το νημα...Γνωριζεις πολυ καλα οτι ανα πασα στιγμη οι ρολοι αντριστρεφονται... 
    Θα γυρισει ο τροχος.... 
    Που λεει και μια παροιμια...χεχε
     
  9. Soraya

    Soraya Guest

    Για να γυρίσω την συζήτηση στην αρχική της θέση, και μιας που είμαι μπροστά σε υπολογιστή πια...
    Όταν κατάλαβα πως switchαρω ειλικρινά τρόμαξα...
    Το πρώτο πράγμα που έκανα είναι να κλειστώ στον εαυτό μου.
    Τότε είχα μια μακροχρόνια σχέση με έναν Κ.
    Τον είχα ρωτήσει πολλές φορές μήπως βλέπει μέσα μου κάποια στοιχεία Κ. Πάντα με επιβεβαίωνε πως όχι... είμαι καθαρά υποτακτική...
    Καταλαβαίνεις λοιπόν την ταραχή μου όταν κάποιος υ μου έβγαλε το σαδιστικό μ ου κομμάτι...
    Όταν έφυγε η καύλα της στιγμής και κατάλαβα τι είχε γινει... δεν μπορούσα ν αγυρίσω στο υ κομμάτι μου. Με τπτ. Αισθάνθηκα προδομένη από τον Κ μου. Τον κατηγόρησα πως μου έλεγε ψέμματα. Του είπα πως απλός βολευόταν με την κατάσταση και πως δεν ήθελε να με βοηθήσει πραγματικά ώστε να ανακαλύψω τον εαυτό μου. Μαλώσαμε άσχημα και φυσικά χωρίσαμε...
    Τότε απευθύνθηκα σε έναν φίλο Dom. Όταν του ανακοίνωσα τι ήθελα (να με βοηθήσει δλδ) το πρώτο πράγμα που είπε ήταν "Καιρός ήταν" "Εγώ πάντα ήξερα πως δεν είσαι υ"... Τον πρώτο καιρό όλα ήταν ρευστά... δεν δυσκολεύτηκα ιδιαίτερα να καταλάβω πως λειτουργεί ένας Κ γιατί πάνω από όλα γνώριζα πολύ καλά τι θέλει ένα υ... (αυτό είναι ένα ατού επιπλέον)
    Σιγά σιγά έκανα και τα πρώτα μου session και πλέον αισθάνομαι ολοκληρωμένη.
    Πλέων γνωρίζω ακριβώς τι είναι το ιδανικό για εμένα και αυτό είναι που μου προσφέρει ηρεμία...
    Δυστυχώς δεν μπορώ να απαντήσω πως μπορεί ο καθένας να βρει τον δρόμο του... Εύχομαι όμως πραγματικά να τον βρουν όλοι γιατί πάνω από όλα αυτό είναι το ζητούμενο...
    Δεν ξέρω τι άλλο μπορώ να πω για να λύσω απορίες... Με χαρά να απαντήσω σε ότι μπορώ μιας που γνωρίζω πως πολλοί switch δεν μιλάνε... δεν τους κατηγορώ...
    Όταν ακους πως δεν μπορείς να κάνεις D/s...
    ΄Οταν ακούς πως δεν μπορείς να ζήσεις πλήρως και τις 2 πλευρές σου...
    Όταν ακούς ένα σωρό ανακρίβειες από άτομα που περίμενες να σε καταλάβουν...
    Κρύβεσαι...  
    Αυτά από εμένα
     
  10. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Μοχίτο , το χω δοκιμάσει και το να δένομαι. Είχα σχέση με Κυρίαρχη στο παρελθόν. Και με spankαρε και με έδεσε και με έκανε
    να χάσω τελείως τον έλεγχο. Και δεν μ άρεσε.
    Άλλος ένας λόγος για τον οποίο ξέρω και λέω πως αισθάνομαι Κυρίαρχος. Δεν απολαμβάνω ούτε το switch ούτε την Υποταγή.
    Ούτε την αλυσίδα πάνω μου ούτε τα handcuffs.
     
  11. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Ενταξει τοτε...Αστα σε εμενα που μου αρεσουν!!! 
     
  12. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Eννοείται αγορίνα μου. Αν σου αρέσουν , τα γουστάρεις και σε κάνουν να νιώθεις χαρούμενος και ολοκληρωμένος
    , ποτέ να μην σταματήσεις να αρέσκεσαι στο να δέχεσαι να στα κάνουν.