Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμβουλές σε άπειρο αφεντη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Leon_hairylover, στις 14 Απριλίου 2021.

  1. Tiberius

    Tiberius Regular Member

    Από ότι διάβασα δεν το έχει ξανακάνει η κοπέλα. Δεν έχει ξανακάνει τίποτε και θέλει πολύ ξύλο? Μήπως "βανίλια ξύλο"?
    Προχώρα επιφυλακτικά, άποψή μου πάντα, γνωριστείτε λίγο (όχι πολλά προσωπικά, κρύψε και κάθε επικίνδυνο πχ πραγματικές χειροπέδες και άλλα), μάθε τι την αρέσει, μάθε αν την αρέσει κάτι που έχεις στο νου σου. Κάνε μια εισαγωγή τι περιμένει και τι περιμένεις.

    Αν δεις τέλος ότι ενδίδει και συναινεί, κάντην μια σύλληψη  , μια ανάκριση γυμνή (γιατί την έπιασες, τι σου κρύβει, μη φωνάζεις και μην αγριέψεις πολύ όμως αν είναι πολύ πρώτη της φορά), ας σου κάνει και τι χρειάζεται να την ελευθερώσεις.... φαντάσου τι... έτσι περνάει το απόγευμα. Δίνετε το επόμενο ραντεβού συνεδρίας και όλοι κοιμάστε ήσυχα...

    Αν είστε και το βράδυ μαζί, αλλάζει...
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Γιατί δεν του λέτε του παιδιού πως τους νεο-Μαστερ εγώ τους εκπαιδεύω;;;
    Γιατί τον κρατάτε στα σκοτάδια;;;
    Μη δείτε κάποιον να έχει τα προσόντα για Μεγα-Μαστερ,αμέσως να τον αποπροσανατολισετε!
     
  3. moufa

    moufa into pussylicking

    Έμπαινε @dina, είναι πρόθυμος απο ότι έχω καταλάβει.
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Να αποφασίσουμε ποιος θα κατουρήσει ποιον όμως. Μην μπλεχτούμε! Γιατί στην τουαλέτα; Χάθηκαν τα μπαλκόνια να μας καμαρώσει η γειτονιά, να μας χειροκροτάνε!
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Το έχω εικόνα. Γιατί είναι κι οπτικός τύπος, τα πιανει από την παράδοση. Το σουμπακι κοιτάει πίσω από τον βράχο.



    Είναι σαν τα Μέγα-εμβολιαστικά κέντρα; Έχει 421 γραμμές εκπαίδευσης; Τι μας κρύβουν;;;;
     
    Last edited: 14 Απριλίου 2021
  6. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Ειδες τελικα ...να πως σου ερχεται ενα καλο Golden
    τεχνικη οχι μαλακιες
    ειμαστε πολυ πισω
     
  7. Magic_81

    Magic_81 Regular Member

    Σιγα με το κατουρημα εσυ
     
  8. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Δάσκαλος!Το εννοώ με όλη τη σημασία της λέξης.Να προσθέσω...ασφάλεια,ασφάλεια και πάλι ασφάλεια.Εχουμε δει πολλά να γίνονται
     
  9. Tiberius

    Tiberius Regular Member

    Δάσκαλος! Σου το λένε κι εσένα;
    "Αφέντη", αηδιάζω. Αισθάνομαι χοντρός μουστακαλής και άπλυτος πασάς  
    "Κύριε", δεν ταιριάζει στη φάση εκμάθησης (ούτε θέλω να μεγαλώσω ακόμα άρα το αποφεύγω).
    Αλλά "Δάσκαλε" ! Ναι ! ... μπαίνω στη ροή "έλα να μάθεις πως να γίνεις Μπουμπουλίνα με θηλυκότητα" !!!
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Πάντως εμένα μου θύμισε την γνωστή ρήση από την ανάποδη όμως: μην κατουράς τόσο, γ@μ@ και λίγο...
     
  11. Magic_81

    Magic_81 Regular Member

    Τι ειναι το γ@μησι μπροστα στο κατουρημα!
     
  12. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Υπαρχει και το γνωστο 'Κατουρα να φυγουμε "
    που λογο προσταγης ειναι πιο bdsm