Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συναισθήματα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 4 Φεβρουαρίου 2009.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Συναισθήματα

      


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

  3. kiki de monparnasse

    kiki de monparnasse New Member

    Πάντοτε αναρωτιόμουν ΠΩΣ δεν λιποθύμησε αυτή η γυναίκα μετά από αυτή την ερμηνεία??? Νομίζω πως δεν έχω δει πιο έντονο συναίσθημα.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  5. Babylon

    Babylon Regular Member

    Η μυτη μου τρεχει, ο λαιμος μου ποναει, εχω πυρετο, και το κεφαλι μου νιωθω πως ζυγιζει τονους. Α, και δεν μπορω να ξεκουραστω γιατι εχω απειρη δουλεια.

    Αυτα μετρανε για συναισθηματα;
     
  6. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Συναισθήματα



    Ένα ζεστό ζεστό "περαστικά" σου αξίζει όπως και νάχει  
     
  7. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Συναισθήματα

    Αυτοί οι τύποι που δημιούργησαν αυτά τα ανήμπορα πλάσματα για να κάνουν την κάβλα τους και να ικανοποιήσουν την ματαιοδοξία τους αυτοχαρακτηρίζονται φιλόζωοι
     

       
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Συναισθήματα

    “Ligers are not something we planned on having,” said institute owner Dr.Bhagavan Antle.
    “We have lions and tigers living together in large enclosures and at first we had no idea how well one of the lion boys was getting along with a tiger girl, then slow and behold we had a liger.


    Οφείλω να πάρω πίσω τα λόγια μου για τους συγκεκριμένους ανθρώπους  

    Δυστυχώς σαν φαινόμενο αυτό που ανέφερα υφίσταται: με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο(για να κάνουν την κάβλα τους και να ικανοποιήσουν την ματαιοδοξία τους αυτοχαρακτηρίζονται φιλόζωοι). ligers & tigons χρησιμοποιούνται και σε τσίρκα και σίγουρα δεν είναι τα μοναδικά δείγματα της ανθρώπινης διαστροφής με θύματα ζώα
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor