Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος KAIseR, στις 8 Μαϊου 2011.

  1. Re: Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Εσύ δεν έχεις κανένα δικαίωμα να μπαίνεις εδώ και να γελάς. Είσαι αποκλεισμένος από τις συζητήσεις του Καϊζέρη


    Ωχ… εμφανίσθει και ο περί ου ο λόγος.
    Ριχτα σκληρέ
    Γιατί , μόνο οι μιστρες πειράζουν τα κωλαράκια αφεντάτων και μη; Έχω ακούσει πως τα πειράζουν και οι κωλομπαράδες η βαρδουλόταπες (αλλά εμένα δεν μου έχει τύχει ποτέ)
    Μην είσαι τόσο στενόμυαλος. Μπορεί ο άνθρωπος να μην γουστάρει να του πειράζουν το κωλαράκι ειδικά οι μιστρες αλλά υπάρχουν και τόσοι άλλοι που πειράζουν κωλαράκια και ο ίδιος δεν διευκρινίζει πως νιώθει σχετικά με αυτούς
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Δεν αναγνωρίζω την αρχή των κάιζερ, των αυτοκρατόρων και των λοιπών υπολειμμάτων του αναχρονιστικού θεσμού της βασιλείας. Θα γελάω όσο θέλω  
     
  3. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Re: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Αγαπητη Lady ο Κορνηλιος ειτε αφελως ειτε επιτηδες σας εδωσε να καταλαβειτε τι θα παθειτε στη μονομαχια , 12 ΩΡΑ ΣΤΑ ΑΛΩΝΙΑ και εσεις κλαιτε απο τα γελια να ξερατε τι σας επιφυλασσει
    η μοιρα
     
  4. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Η συνύπαρξη Μaster και Αφέντρας είναι μία σχέση που αγγίζει το τέλειο. Γιατί ?
    Φανταστείτε και τους δύο να "περιποιούνται" το submissive θύμα τους, να καυλώνουν, wet pussy η μία,
    hard cock ο άλλος, τι ονειρεμένο sex έχουν να κάνουν μετά..............


    καυλώνω χωρίς αιδώ
     
  5. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Φιλακια μωρο μου, προσπαθω να υπερασπιστω την τιμη μου και την τιμην των Μaster,και μου την πεσαν, λες ναναι ολοι και ολες imitation ?
     
  6. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Re: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Ναι πράγματι ο cornilios AYTO ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ !!!
          
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Ζούμε μεγάλες στιγμές...
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    αγαπη, κοιτα να την σωσεις το συντομοτερο , οι καιροι ου μενετοι .. καθως λεει και η μαντιναδα :
    οτε γερασει ο ανθρωπος , ο κωλος του φαρδαινει ,
    και να τον εγαμ...νε , δεν το καταλαβαινει !!!
    καλη δυναμη.
     
  9. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    ΜΠΕΜΠΕΚΑ μου 48 +10 που κρυβουμε+3 απο τοτε που γραφτηκαμε, μάλλον μαντιναδα για τον κωλο σας γραψατε
    πολλα τρυφερα φιλακια.xyxwave:

    ---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

    Τρια χερια και ξεχασα και τρεις κωλοτρυπιδας,που ναβρεις αντρα Κορνηλιε, κι ετσι κυτταμε αλλα κωλαρακια να τα ταισουμε ,εδω εχει αφθονα,,,,
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Νεαρε μου , ο δικος μου κωλος δεν χρειαζεται να γερασω για να φαρδυνει , φροντισαν αλλοι να το κανουν εγκαιρως (ευτυχως   ), φυλαξτε τον δικο σας και να προσεχετε τις παρεες σας διοτι δεν θα δυνηθω να σας παρηγορησω ......  
     
  11. MariosYpo

    MariosYpo New Member

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών


    το επιδόρπιο ακούγεται λίγο λάιτ...  
     
  12. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Συνυπρξη Masters και Αφεντρών

    Αγαπητη Lady, εξακολουθειτε να εισθε ακομα Lady? μετα απο αυτα που παθατε κατα την μονομαχια. στα μαρμαρενια Αλωνια σημερα στις 12, εισθε πλεον υποτακτικη μου και φυλακισμενη στο Παλατι μου ,διαθεσιμη στας πλεον σκληρας και πρωτογωνους ορεξεις των διαφορων Μαστερς που ξαποσταίνουν για λιγη ωρα ηδονης,χυδαιας ηδονης προς σκλαβαν δυστυχη και απελπισμενη,σας αφησα το προνομιον της επικοινωνιας δια να μανθανουν οι Αφεντρες τι τους περιμενει οταν τα βαζουν με Μαστερς του ειδους μου.

    με σεβασμο