Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφαλιάρα χωρίς BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος trterterterterter, στις 18 Φεβρουαρίου 2021.

?

Χρησιμοποιείτε τιμωρητική βία στην καθημερινότητά σας;

  1. Ναί

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Όχι

    15 vote(s)
    93,8%
  3. (απάντηση για Vanilla) Ναί

    0 vote(s)
    0,0%
  4. (απάντηση για Vanilla) Όχι

    1 vote(s)
    6,3%
  1. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Αναρωτιέμαι πόσο εύκολο είναι για εσάς να χρησιμοποιήσετε τιμωρητική βία σε μια κατάσταση, αν είναι πιο συχνή σε εμάς τους BDSMερς ή αν στην καθημερινότητά μας είμαστε πιο πασιφιστές.

    Φυσικά δεν μιλάω για τραυματισμό του άλλου, τιμωρητική βία μπορεί να είναι μια σφαλιάρα σε ένα κακό πέσιμο ή σε μια προσβολή.

    Η γνώμη μου είναι ότι οι Αφέντρες τείνουν να χρησιμοποιούν τιμωρητική βία στην καθημερινότητά τους, στους άντρες Αφέντες δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Έφτιαξα και ανώνυμη ψηφοφορία αν δεν θέλετε να απαντήσετε.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

  3. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Αγόρι μου έχεις χάσει το μέτρο...σφαλιάρα εκτός Bdsm δεν εννοείται...και αν δεν καταλαβαίνεις τους όρους να ξαναρχίσεις...προσωπικά αν ήμουν διαχειριστής της σελίδας θα σε κατέβαζα, μόνο κακό κάνεις σε αυτό το site...δεν νοείται σφαλιάρα εκτός BDSM χωρίς πλαίσιο συνέναισης. Στο λέω ειλικρινά το έχεις χάσει.
     
  4. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Κοίταξε, η βία είναι μέσα στην φύση και δεν μπορείς να την αποφύγεις, αν δεν προσέχεις τον εαυτό σου θα αρρωστήσεις και θα πονέσεις. Η βία υπάρχει και για να μας συμμορφώσει, δεν είναι πάντοτε κακή η βία. Και το ότι θα με κατέβαζες, βία είναι και αυτό.
     
  5. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    έχω καλούς τρόπους...έχω γιατί ανέχομαι αυτά που λες. Αναλογίσου αυτά που είπες... Θες να σου πω την δική μου άποψη; βρες μία καλή αφέντρα με άγια υπομονή να σε μάθει. Αυτό χρειάζεσαι. Και να της λες ευχαριστώ κάθε μέρα που δεν σε σαπίζει στο ξύλο. Αφέντρα θες και άγιος ο θεός...
     
  6. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    To τι χρειάζομαι το ξέρω εγώ.

    Οκ λοιπόν, καταχωρώ την απάντησή σου ως Όχι.
     
  7. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Καταχώρισε τη και ως ναι, και ως όχι και ως μπορεί....Δεν με νοιάζει... Θες πάτημα, όχι απλώς πάτημα, ξεπάτημα, εκεί να κάνει τρύπα το τακούνι της στον κώλο σου...Καλώς μας ήρθες υποτακτικούλη...ι είμαι σίγουρη πως ότι λέω τα απολαμβάνεις...
     
  8. lotlust

    lotlust New Member

    Εχεις καταλαβει λαθος τι ειναι το BDSM ....
     
  9. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Δηλαδή όποιος είναι στο BDSM δεν μπορεί να επιτεθεί; Αμα η σφαλιάρα είναι απο Αφέντρα δεν σε τραυματίζει και αν είναι τιμωρητική σε σκοτώνει;
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το παρών νήμα στερείται νοήματος σε αυτό το φόρουμ και μόνο ως flamebait μπορεί να ειδωθεί.

    Είναι το ισοδύναμο νήματος με τίτλο "μοσχαρίσια στο αίμα της" σε forum με θέμα τη vegan/vegetarian διατροφή.
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    αυτή δεν είναι ουδέτερη διαπίστωση παρασκευης.
    το νημα έχει προοπτικές.
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η τούνδρα της βορείου Αττικής στην οποία το επιτελικό κράτος έχει αφήσει τους κατοίκους της για πέμπτη συνεχή μέρα χωρίς ρεύμα και χωρίς καν ορατή ημερομηνία αποκατάστασης, θα κάνει πολύ καιρό να μπει σε σαββατοκυριακάτικο κλίμα.