Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφαλιάρα χωρίς BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος trterterterterter, στις 18 Φεβρουαρίου 2021.

?

Χρησιμοποιείτε τιμωρητική βία στην καθημερινότητά σας;

  1. Ναί

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Όχι

    15 vote(s)
    93,8%
  3. (απάντηση για Vanilla) Ναί

    0 vote(s)
    0,0%
  4. (απάντηση για Vanilla) Όχι

    1 vote(s)
    6,3%
  1. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    @trterterterterter υπάρχουν και BDSMers που δεν παραδέχονται την τιμωρία. Για όλους, ανεξαρτήτως βιδιεσέμιου, η αδυναμία να ελέγξουν τον θυμό και την βία μέσα τους χρειάζεται ψυχίατρο, κατευθείαν, ευκταία χωρίς να έχει μεσολαβήσει καμία βραδιά του βιαιοπραγούντος ενήλικα στο αυτόφωρο.

    Αλλά αφού έφτιαξες poll βάλε και μια επιλογή "δεν είναι επιλογή, έτσι και αλλιώς", χωρίς σήμανση βανίλλα ή bdsm.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    εμ, δεν είναι ουδέτερη.
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

  4. S.M

    S.M Regular Member

    Εκλαψα να ξέρεις χαχαχαχαχα
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Οτιδήποτε πέρα από τα όρια της συναίνεσης δεν είναι αποδεκτό.
    Φύση ή ξεφύση κανέις δεν έχει το δικαίωμα επιβολής στον άλλο άνθρωπο την δίκη του βία ως έκφραση ή οπως το εκλαμβάνει.
    Οι ψυχίατροι μπορόούν να βοηθήσουν.
    Πάρε ένα όχι.
     
  6. S.M

    S.M Regular Member

    Να μην βαλει μαγιο πρώτα;
     
  7. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ας βάλει ότι θέλει εγώ αποχωρώ στην ηρεμία μου.
     
  8. S.M

    S.M Regular Member

    Αμαν μωρε μου χαλασες το αστείο χαχαχα
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ πάντως θα θυμάμαι όσο ζω ένα άκαιρο, μη συναινετικό σκαμπίλι ενός Κ (ο Θεός να τον κάνει) στην υ του, που επισφράγισε την αποδέσμευση, την οποία του ανακοίνωσε εκείνη με μέιλ.
    Ακόμη γελάμε   
     
  10. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Δεν πείθομαι ρε γαμώτο απο τις απαντήσεις, η σκορπιοδιαίσθησή μου με γαργαλάει. Πώς είναι δυνατόν να μην αντιδράτε με βία;;; Άντε πές το χαστούκι είναι πολύ, δεν βρίζετε; Τα καταπίνετε όλα; Τόσο ζεν είστε ή μήπως φοβάστε να το ομολογήσετε δημοσίως; Ανώνυμη είναι η ψήφος.
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    σου κάνει εντύπωση ε; κι όμως υπάρχουν άνθρωποι που δεν αντιδρούν με βία, ούτε βρίζουν... καλωσόρισες στον αυτοέλεγχο
     
  12. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Πές μια αυτοέλεγχος, δύο, τρείς, τέσσερεις, στις πόσες θα σκάσεις;