Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχετικά με το BDSM δημοψήφισμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος papadokori, στις 14 Ιανουαρίου 2012.

  1. papadokori

    papadokori Regular Member

    Τελικά φαίνεται να διαμορφώνεται ένα ρεύμα υπερ της της τελευταίας απάντησης,δηλ η γυναίκα -αφέντρα να προσφέρει το σκλάβο της σε μία άπειρη φίλη της.Φανταστείτε το ευατό σας να υπηρετεί μία νεαρή κοπέλα που ενδεχομένως θα έχει πιει λίγο παραπάνω και θα το απολαμβάνει με την ψυχή της γελώντας δυνατά κάθε φορά που θα δίνει μία εντολή.Προσωπικά μου έχει τύχει κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής πράξης και ενώ είχε δημιουργηθεί ιδαίτερη οικιότητα με την κοπέλα να της εκμυστηρευτώ μία εικόνα από κινηματογραφική ταινία ( Αγρια Ορχιδέα 2 όπου η πρωταγωνίστρια είδε από το διπλό καθρέπτη την υποταγή ενός νέου,καλογυμνασμένου άνδρα ) και την επιθυμία μου να βιώσω μία ανάλογη σκηνή.Το πρόσωπο της το φώτισε ε΄να χαμόγελο που σύντομα μετατράπηκε σε γέλιο.Ένιωσα τέτοια άνεση μαζί της που όχι μόνο δεν ενοχλήθηκα αλλά μπορώ να πω ότι διεγέρθηκα αφάνταστα και μετά από λίγο ολοκλήρωσα μέσα της.Απίστευτο συναίσθημα....να απολαμβάνεις τις αδυναμίες σου.Μετάνιωσα που δεν έγλυψα τα υπέροχα καλοκαιρινά πέδιλα της. Επανόρθωσα μετά από χρόνια όταν βρήκα το θάρρος να γλύψω τις δερμάτινες μπότες παλιάς συμμαθήτριας, η οποία όχι μόνο δεν αντέδρασε αλλά μου έγνεψε καταφατικά σαν να με παροτρύνει να συνεχίσω....Αλήθεια σας έχει τύχει να νιώσετε γοητευμένος από μία γυναίκα και ταυτόχρονα διεγερμένος από τα παπούτσια της?Πώς αντιδράσατε?
     
  2. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Σχετικά με το BDSM δημοψήφισμα

    Καθημερινά μπορώ να σου πω... Έχω όμως ένα σκάλωμα. Θα το πω και σε άλλη ανάλογη περίπτωση, το λέω και τώρα. Είναι θέμα τι σου εμπνέει η γυναίκα που έχεις απέναντί σου. Δεν έχω κανένα πρόβλημα σε δημόσιο χώρο να σκύψω με τη μία να της φιλήσω τα πόδια (το έχω κάνει άλλωστε). Πρέπει όμως να το αξίζει... Θα μου πεις ποιος το κρίνει, με τι κριτήρια κλπ. Λοιπόν, το κρίνω εγώ με τα δικά μου κριτήρια. Αν θεωρώ ότι πρέπει να υποταχθώ σε μια γυναίκα, το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν το κάνω όμως σε όλες, γιατί δεν το αξίζουν όλες...  
     
  3. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Σχετικά με το BDSM δημοψήφισμα

    Φυσικα και έχει τυχει. Ειναι το βασικοτερο φετιχ μου!
    'Ομως πρεπει πρωτα να ειμαι γοητευμένος κυριως απο την ίδια, την εμφανιση, το στυλ, το ταμπεραμεντο, το πνευμα και την προσωπικοτητα της κι υστερα ακολουθουν οι λεπτομερειες που αναδεικνυονται σταδιακα σε πρωτευουσας σημασιας. Πρεπει ν' αποδειξει πριν οτι αξιζει τον ερωτα και τη λατρεία μου!
     
  4. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN

    Γίνεται να είναι κάποιος Master, να έχει Αφέντρα, να υποτάσσεται στην φίλη της Αφεντρας του και να γλύφει τις μπότες της συμμαθήτριας του;

    Το ερώτημα είναι μάλλον ρητορικό, γιατί όπως βλέπω έχετε πολύ καιρό να μπείτε στο φόρουμ, αλλά βρε παιδάκι μου, τόσο πίσω έχω μείνει πχια;
     
  5. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Το δημοψήφισμα ποιο είναι τελικά;
     
  6. Keeper_

    Keeper_ Dominant: One who guides and protects another

    Μπορώ να ψηφίσω με επιστολική;