Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 21 Οκτωβρίου 2008.

  1. Eri

    Eri

    Εισαι δυσλεκτικος?
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Τώρα διάβασα την υπογραφή του Durcet!Αυτό θα το θυμάμαι  
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κάθε φορά που διαβάζω την υπογραφή μπαίνω στον πειρασμό να σκεφτώ πως θα σου προσθέσω ένα κομμάτι σε αυτήν. Κάτι μου ξυπνάς. Τι ακόμα δε ξέρω...
     
  4. Η μοναξιά του Θανάτου κατά την βίωση της είναι τρομακτική. Ιδίως όταν συνειδητοποιείς ότι το ίδιο ακριβώς ένιωθες μία ολόκληρη ζωή.

    "Μόνο μια σκέψη με τρομάζει αληθινά, που πιο πολύ και από το θάνατο φοβάμαι. Μην κάνει έφοδο η ζωή μου ξαφνικά και εγώ κοιμάμαι..."
     
  5. female

    female Contributor



    Μπορεί και τα δύο, και ναι και όχι.

    Αν επιζητείς αντιπαράθεση, κάν' το μέσα στο ποστ.


     
  6. Όχι, όχι καμιά τέτοια διάθεση... Υπάρχει συγκεκριμένος αποδέκτης και για πολύ συγκεκριμένο λόγο...  



    Γεννιόμαστε γυμνοί, βρόμικοι και πεινασμένοι.Τα πράγματα, στη συνέχεια, γίνονται ακόμα χειρότερα. Οπότε, ας το γλεντήσουμε!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    sorriso solare
    Έχω δίκιο, ναι ή όχι;


    Πάντα έχεις δίκιο, εκτός όταν δεν έχεις!
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Για σένα τώρα τι να πω, που είσαι ανυπόγραφος;
     
  9. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    είμια όμως εξαιρετικός άνθρωπος και το μόνο που μπορείς να πείς είνια καλά λόγια για μένα!
    ακούςςςςςςςςς?
    άντε!
     
  10. female

    female Contributor



    Ανυπόγραφος; Σπανίως. Υμέτερον (λογο)παίγνιον.


     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Χμ... Υμέτερος (δικός σας) μόνο όταν απαντάει χωρίς διαφωνία. Όταν διαφωνεί, και δη εντόνως, δείχνει προτίμηση στο Ημέτερος (δικός μας)
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    "Δηλώνω υπεύθυνα πως όλες οι απαντήσεις μου προ δημοσιεύσεως έχουν περάσει από έλεγχο και δεν υποπίπτουν σε καμία παράβαση, καμίας παραγράφου του Κανονισμού, του Αστικού Κώδικα, του Ποινικού Κώδικα και του Συντάγματος."
    Durcet

    Κάποτε είχα λάβει ιδιόχειρη ευχετήρια πρωτοχρονιάτικη κάρτα από δικομανή συνεργάτη, ο οποίος αφού ευχόταν "ό,τι επιθυμείτε" για το νέο έτος κλπ., κατέληγε με τη φράση:
    "Με την επιφύλαξη παντός νομίμου δικαιώματος μου".
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2008