Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 21 Οκτωβρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Θα παρεξηγηθώ ότι έβαλα το νήμα για προσωποκεντρικούς λόγους..Ευχαριστώ Μιρελλάκι μας  

    "Ισχυς μου τα χαστουκια! "

    Μπροστά στο πλατς,οι λέξεις είναι περιττές..Με φτιάχνει,με φτιάχνει  
     
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Προτιμω να σε αφησω ασχολιαστο....
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Σ ευχαριστώ υπέροχή μου corat - llazouli, ουφ, γι αυτό είναι οι καλές φίλες, για μια στιγμή ανάγκης       ή και δύο ή και τρεις, πώς να το κάνουμε. Από την υπογραφή σου μου αρέσει ιδιαίτερα η παραπομπή σ εκείνον τον επικίνδυνο γέρο, αμ που έκλεψε την ανακάλυψη του Ελβετού χημικού, που ως τότε την χαιρόταν μόνος του ο Ελβετός, κάθε βράδυ μετά το φαί, αμ που μετά τα έκανε όλα λαμπόγυαλο.

    Για τα λατινικά είχες πάρει προειδοποίηση ή γίναμε αντιληπτοί; Εγώ πάλι δεν είχα πάρει είδηση ότι υπήρχε κάτι προς αντίδραση και δεν αντέδρασες   Πάντως η δική σου υπογραφή μου φτιάχνει καλή διάθεση  

    @thelma,

    "Είστε gold member στη GBDSMC προ αμνημονεύτων εποχών. Επίσης, να κοιτάζετε πιο τακτικά τον λογαριασμό που σας στέλνουμε, γιατί η BMW που αγοράσατε το Σάββατο κόστιζε 150.000 ευρώ και προκάλεσε μια υπέρβαση του πιστωτικού σας ορίου της τάξεως των 120.000, που μας αναγκάζει να λάβουμε άμεσα μέτρα.

    Υπογραφή: οι φίλοι σας από την Orgybank Visa"
     
    Last edited by a moderator: 21 Οκτωβρίου 2008
  4. hermis

    hermis Regular Member

    Ό,τι θέλεις είμαι.....perv!
     
     
  5. hermis πολυ καλο παιδι αλλα με πολλες υποχρεωσεις
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    @cornilios
    γλυκύτατος, (για να μη σου λένε) άμεσος στη σκέψη με κύριο εργαλείο το υποδόριο ξυραφάτο και παρεξηγήσιμο χιούμορ σαρκαστικός και αυτοσαρκαστικός...
    Το ...αντίο... και να μην θέλει ο αποδέκτης του να το δει... το βλέπει.

    @Incomplete
    ανήσυχος, εύστροφος, με κεκτημένη ταχύτητα, ανοιχτός
    Και είναι και θρασύς (δε φταίω εγώ αλλά η υπογραφή του) 

    @llazouli
    εξέχων μέλος της φυλής των γατών αυτού και όλων των κόσμων, ορατών και αοράτων! Siiiiis μου!!!! 
    Η υπογραφή, όλα τα λεφτά.
     
  7. female

    female Contributor



    Άλικα κόκκινος αναίσχυντος τζέντλεμαν με αβατάρ τον διπλού ειδώλου κιτρινωπό άνθρωπο στον κύκλο του Ντα Βίντσι. Σκέτος Ντόριαν Γκρέυ, με άλλα λόγια. Πορτραίτο και ο ίδιος ο Ντόριαν ομού μαζί. Μόνο λίγο τη φράντζα να πάρει λίγο, εκεί στα δεξιά...

     



     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Δεν αναγνωρίζω κανέναν από πάνω μου, μηδέ εμού του ιδίου εξαιρουμένου.
    Την υπογραφή σας, εξάλλου, να μην τη βάζετε όπου λάχει. Μπορεί να φθαρεί.
     
  9. Elfcut. Την φαντάζομαι σε ασπρόμαυρη καλλιτεχνική φωτογραφία όπου η μισή είναι
    στο φως και η άλλη μισή στο σκοτάδι. Έχει κάτι από την χαρά και την λύπη των 70ς
    αυτή η κοπέλα. Όταν μιλούσα δυνατά περί ανέμων και υδάτων την παρατηρούσα
    χωρίς να με αντιλαμβάνεται (ειδικότητα μου). Η πρώτη μου σκέψη ήταν…είναι αερικό.

    Ντολμανσε Σαρκαστικος με τον τροπο της γενιας των καταραμενων ποιητων
    Η κρυφή ευαισθησία του κυνισμού
     
  10. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..



    Ναι, ναι, πολύ σωστά! Μια και δεν διδάχτηκα λατινικά στο σχολείο κι εγώ δεν αναγνωρίζω τι στο καλό λέει αυτή η υπογραφή της tender. Τα λατινικά δεν υπάρχουν.

     



     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Βεβαιότατα!
    Veritas simplex oratio est!
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    εγώ δεν έχω υπογραφή κι έτσι θα πάω ασχολίαστη...