Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 21 Οκτωβρίου 2008.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Κούνια που σε κούναγε...Λοιπόν, έχουμε και λέμε:
    Παλιοκόριτσο, θρασύτατο και αναιδέστατο που μας αναστατώνει συνεχώς με τις θεατρικές και μουσικές της ανησυχίες.  
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    στη llazouli: Επειδή αγαπάς τις γάτες όπως εγώ.. 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. hermis

    hermis Regular Member

    στεφάνι άλικα ρόδα ήταν η θέρμη στο μέτωπό μου ολόγυρα
    "Σικελιανός"

     
     
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    Εσείς δεν σχολιάζετε υπογραφές, αλλά τα άτομα.
    Θα το πω στον Ίνκο!

    hermis: δεν αναγνωρίζω πειρασμούς, ενοχές και τα συμπαρομαρτούντα. Συνεπώς δεν βρίσκω και τον λόγο να τα αντιμετωπίσω.
     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Mαρτυριάρα!
    Ο Ινκο τώρα έχει σοβαρότερες δουλειές, με φούντες. Μαζεύει τις προσωπικές μας εξομολογήσεις να τις εκδόσει σε τόμους, στοχεύοντας για το νομπελ λογοτεχνίας.

    Επιπλέον, η γλυκυτάτη αποπάνω μου, μπορεί να μην ξεχνάει τις υποσχέσεις, το φαρμακάκι όμως για το μύτο της, το ξέχασε ολωσδιόλου, όπως παρομοίως ξέχασα κι εγώ να το περιμαζέψω  
     
    Last edited: 21 Οκτωβρίου 2008
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    παντως μου κανει εντυπωση που πολλοι εχουν για υπογραφη κατι που εχει πει καποιος αλλος ... μου φαινεται παραξενο με την δικη μου αντιληψη ....
     
  7. Χμ...Νομίζω ότι ο isnogood το΄χει πιάσει το νόημα... Είναι καλό να έχεις μια αίσθηση του χιούμορ για τα πράγματα. Και μια αίσθηση ειρωνείας. Και να μην παίρνεις τίποτα πολύ σοβαρά. Τότε μπορείς να ξεπεράσεις και τα πάνω και τα κάτω της ζωής. Σωστός...
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Σχολιάστε την υπογραφή του απο πάνω σας..

    sorriso solare σου εχω πει οτι μ αρεσει η υπογραφη σου; αρκει το οχι ακομα να μη σημαινει "οχι 5 χρονια ακομα μεχρι να παντρευτω"
     
  9. Καβάφης.... Πάντα επίκαιρος....
     
  10. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Κάποιος Άγιος δεν το είχε πει αυτό;
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    And holy wine as your blood.
     
  12. female

    female Contributor




    Ηλίας - Η κάθαρση στο Δράμα θα έρθει, τελικά... Ζόρικε...