Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχόλια για "Το ημερολόγιο μιας Κυρίας"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sklavos1977, στις 27 Φεβρουαρίου 2007.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    που ειναι αυτο το μαγαζι Miss_Kirlian ?

    δεν ηξερα πως υπαρχουν τετοια μαγαζια στην Αθηνα , και αλλοι φανταζομαι .
    αυτο ειναι υπεροχο !

    που ειναι να παμε και εμεις ?
     
  2. zeugari

    zeugari New Member

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Δυνατή.... συνέχισε έτσι. Οι σκλάβοι περιμένουνε τη συνέχεια. Μακάρι να ήταν όλοι κάτω από τα πόδια σου.  
     
  3. misunderstood

    misunderstood New Member

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Ανυπομονούμε για τη συνέχεια Miss_Kirlian. Βγαλμένο από τα καλύτερά μου όνειρα το όλο σκηνικό...

    Αλήθεια, αυτό το μαγαζί κατά πού πέφτει;
     
  4. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Ρωτάτε για το μαγαζί.Το μόνο που μπορώ να πώ είναι οτι βρίσκεται στα δυτικά προάστια και δεν το πιάνει το μάτι σου.

    Κάποια στιγμή θα διοργανώσω κι εγώ ένα fetish-sm πάρτυ και θα σας ενημερώσω.

    Η συνέχεια της ιστορίας σύντομα...
     
    Last edited: 3 Μαρτίου 2007
  5. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    μόνο έχυσε; δεν κατούρησε;

    τς τς τς... δε την έχω εκπαιδεύσει καλά τη Δάφνη μου φαίνεται...
     
    Last edited: 3 Μαρτίου 2007
  6. denb

    denb New Member

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Πολύ όμορφο και ποιητικά γραμμένο Κυρία. Πραγματικά ευχαριστιέσαι να το διαβάζεις. Και πάλι ευχαριστούμε
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Μου κάνει εντύπωση πως άφησες σκλάβο δεμένο σχεδόν μια μέρα χωρίς να είσαι παρούσα . Δηλώνεις Mistress και θα έπρεπε να ξέρεις πως αυτό δεν επιτρέπετε .
    Εκτός αν όλο αυτό που περιγράφεις δεν είναι τίποτα άλλο από μια φανταστική ιστορία , αλλά αν είναι έτσι ξεκαθάρισε το , γιατί διαβάζει κόσμος εδώ και μεταφέρεις επικίνδυνα πράγματα .
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    ανασια..2η φορα που συμφωνω απολυτως μαζι σου

    (να το κοιταξουμε αυτο..λολλ)
     
  9. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Re: Απάντηση: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Αγαπητή anasia, για να μην χαλάσω τη μαγεία της ιστορίας δεν ανέφερα ότι εννοείται πως είχε νερό δίπλα του και το δωμάτιο είναι συνεδεμένο με ασύρματο κουδούνι που με ένα απλό άγγιγμα-καθότι ακριβώς δίπλα του-μπορούσε να το πατήσει και την πρόβλεψή μου για ανάγκη ούρησης..Εκείνη την ημέρα είχα ξυπνήσει κατά τη μία το μεσημέρι.Στις 4 ήμουν εκεί,μαζί του.Ο,τιδήποτε συνέβαινε μπορούσε να με ειδοποιήσει.Εννοείται πως δεν θα άφηνα έναν άνθρωπο απροστάτευο και μόνο,δίχως να μπορεί να ειδοποιήσει αν κάτι συνέβαινε και δεν ήταν μία μέρα.Γυρίσαμε από έξω 7 το πρωί,κοιμήθηκε,κοιμήθηκα,και έπεται η συνέχεια.
    Στην ιστορία παραλείπονται πάρα πολλά,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν έχω πάρει τα απαραίτητα μέτρα ασφαλείας.
    Η ιστορία δίνει την εσωτερική πλευρά ορισμένων γεγονότων και όχι τα ευκόλως εννοούμενα.
    Αν πιστεύετε ότι παρέλειψα, τότε θα είμαι πιο προσεχτική ετην επόμενη φορά,αναφέροντας και την παραμικρή λεπτομέρεια.Απλά δεν θεώρησα απαραίτητο να γράψω τα πάντα,ακόμα και τις πεζές λεπτομέρειες.
    Με την ασφάλεια το έχω τονίσει και σε παλαιότερο Post,οτι δεν παίζουμε.
     
  10. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Δεν θέλω να πάρω το μέρος της Miss Kirlian διότι συμφωνώ με τις 2 προλαλήσαντες κυρίες , αλλά αφήστε την να ξετυλίξει την ιστορία της με τον τρόπο της και μην της χαλάμε την διάθεση.
    Δεν είναι όμορφο…
    Στο τέλος οι ερωτήσεις….

    Με εκτίμηση

    hermis
     
  11. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Kirlian,

    εύγε τότε ,
    που σε τόσο νεαρή ηλικία έχεις φτιάξει το δικό σου dungeon και μάλιστα με τόσο εξελιγμένα συστήματα που μπορείς να παρακολουθείς και από μακριά ,
    και εκείνος να είναι ασφαλής .
     
  12. KakosLykos

    KakosLykos New Member

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Κάπου την έχω ξανακούσει την ιστορία...