Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχόλια για "Το ημερολόγιο μιας Κυρίας"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sklavos1977, στις 27 Φεβρουαρίου 2007.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Domstress ???
    Female Perv ?????

    Λιγο ελειψα thelma και ειδα. προς εκπληξη μου, οτι βρηκες την ταυτοτητα σου.
    Ενταχθηκες βλεπω ....
    Νεο κυμα λοιπον στο ελληνικο BDSM.
     
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Λες γιαυτο να εχω τοση προσφορα σε "παρθενα σφιχτα κολαρακια"? 
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Έχω την εντύπωση πως ο Ηλίας δεν χαρακτήρισε κανέναν αγενή , αλλά απλά χαρακτήρισε έτσι κάποια ενέργεια να σχολιάσουν (όπως σχολιάστηκε) την μέχρι ιστορία της Miss_Kirlian.
    Αυτό φυσικά δεν καθιστά κανέναν αγενή.

    Εκτός των άλλων διάβασα πως:
    Μεταξύ σοβαρού και αστείου, αλλά αφήστε και καμία Mistress / Domme βρε παιδιά να γράψει και κάτι «παραπάνω». Είναι που είναι λίγες.    
    Εδώ, ούτε οι άνδρες υποτακτικοί δε χαλάστηκαν και δε σχολίασαν, διαβάζοντας λίγη υπερβολή παραπάνω.  
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Το ημερολόγιο μιας Κυρίας

    Μία μόνο επεξήγηση : Στην 1η παράγραφο βάλλομαι προς όποιον διακόπτει , μη αφήνοντας κάποιον να μιλήσει και για όποιο λόγο και όχι σε εσάς κορίτσια ιδιαίτερα . Θεωρώ αυτήν την ενέργεια αγενή…
     
  5. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Γιατί μεταφέρθηκε εδώ η ιστορία στο off topic και γιατί τίθεται πρός σχολιασμό;Κάθε φορά που κάποιος γράφει κάτι ,αυτό κάνετε;Οχτι τίποτε άλλο,να ξέρω τουλάχιστον.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest