Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σωματικά υγρά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 28 Απριλίου 2008.

?

Ποια σωματικά υγρά αγαπάτε;

  1. Αίμα

    15,7%
  2. Αίμα περιόδου

    8,3%
  3. Δάκρυα

    31,5%
  4. Ιδρώτας

    26,9%
  5. Κολπικά υγρά

    57,4%
  6. Προσπερματικά υγρα & σπέρμα

    35,2%
  7. Σάλιο

    48,1%
  8. Ούρα

    30,6%
Multiple votes are allowed.
  1. Prema

    Prema Guest

    Σπέρμα, χωρίς σκέψη. (Bukakke ολέ!)
    Είμαι και στην Ε.S.E. τι να κάνω...
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Τι είναι η Ε.Σ.Ε; Και το άλλο το Bukakke τι είναι;
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Σωματικά υγρά


    .... θες αναβαθμιση καλε μου Χάινριχ !!!!
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    To Bukakke είναι το φετίχ της πεολειξίας με αγνώστους που έγραψα και το E.S.E χμμ καλύτερα να μην αναφερθώ σε αυτό!  
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Σωματικά υγρά

    Μα για αυτό ρωτώ. Για να ....μάθω.
    Τι είναι λοιπόν η Ε.Σ.Ε και το Bukakke;
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Μετά από αυτό βεβαιώθηκα πλήρως ότι ζω σε άλλη εποχή. Ή είμαι πολύ πίσω ή πολύ μπροστά.

    Αυτό το Μπουκάκε το είχαμε σαν οικογενειακό αστείο. Με μια μικρή μετατροπή σε "μπουκάκας" και ήταν συνώνυμο του μαλάκας. Χαριτωμενιές όχι τσακωμούς κτλ.

    Τζίμυ ρίξε το ΕΣΕ.
    Χάινριχ ετοιμάσου για πρακτική εξάσκηση. Μην μείνουμε στην θεωρία. αχαχαχαχ
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    χμμ   το E.S.E σημαίνει Ένωση Slut Ελλάδας και όπως κατάλαβες είναι για άτομα που έχουν ως κύρια ασχολία τους το σέξ με αγνώστους ή μη.   
    Πιό αρμόδιοι να σου απαντήσουν είναι η Prema και η lola.
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Πάλι σε οργανώσεις και ενώσεις πέσαμε. Είπα και γω θα ταν τίποτα σοβαρό. Ντολμανσέ από την ΠΑΣΕΓΕΣ και την ΓΕΣΑΣΕ πέσαμε στην ΕΣΕ.
     
  9. female

    female Contributor



    /me κυλιέται κάτω από τα γέλια



     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Το bukkake καλα μου παιδακια ειναι το να σε βαζουν στη μεση τεσσερις, πεντε, δεκα, εκατο μαντραχαλοι και να σε χυνουν στη μουρη. Ειναι ιαπωνικη τεχνικη, και η Ιστορία λεει οτι τα πολυ παλια χρονια οταν μια Γιαπωνεζουλα εκανε απιστια στον αντρα της, αντι να τσακωθουν, και να της πει αυτος με την γνωστη Ιαπωνικη μοβωρα ιστερια του σαμουραι "CHU-LI, ΘΑ ΣΟΥ ΣΚΙΣΩ ΤΟ ΚΙΜΟΝΟ ΑΠΙΣΤΗ!!!" ,τελικα την πηγαιναν στην πλατεια και για τιμωρια την εχυναν ολοι οι αντρες της πολης που ηταν εκει στην μαπα. Τιμωρια και εξευτελισμος. Τωρα αν το εβλεπε η κοπελια σαν role play τοτε αλλαζε το πραμα. Με την παροδο των χρονων δεν γινεται για τιμωρια, αλλα για να γουσταρουμε. Επισης Υπαρχει και Bukkake απο γυναικες squirters. Σε βαζουν κατω λοιπον και κανουν squirt πανω σου. Αν εισαι συχασιαρης καλα να παθεις και να ψαξεις να βρεις τι συναιβει στα παιδικα σου χρονια. Προφανως εχεις και προβλημα σε αλλους τομεις. (ΠΧ μαλλον δεν σου αρεσει η φετα). Δεν ειμαι σιγουρος για το αν υπαρχει piss-bukkake αλλα τωρα που το σκεφτομαι αν και πολυ βρωμερο σαν σκεψη ....... αυτα για σημερα. Θα τα ξαναπουμε!!!!
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Σωματικά υγρά

    Μάλιστα,ευχαριστώ..
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    πειράζει που έβαλα όλα τα υγρά αν και ούρα όπως και αίμα δεν έχω δοκιμάσει ,όπως επίσης δεν φήφισα για αίμα περιόδου , όλα τα υπόλοιπα τα έχω δοκιμάσει και αρεσκόμουν και γενικά μάλλον αρέσκομε στην ανθρώπινη γεύση ... υποσυνήδειτη κοσμοθεωρία !


    ξέχασες να αναφέρεις ότι μόλις τελείωνανε το χύσιμο ,μετά την σκοτώνανε , τότε τελείωνε και η διαδικασία του μπουκάκε ...