Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σωματικά υγρά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 28 Απριλίου 2008.

?

Ποια σωματικά υγρά αγαπάτε;

  1. Αίμα

    15,7%
  2. Αίμα περιόδου

    8,3%
  3. Δάκρυα

    31,5%
  4. Ιδρώτας

    26,9%
  5. Κολπικά υγρά

    57,4%
  6. Προσπερματικά υγρα & σπέρμα

    35,2%
  7. Σάλιο

    48,1%
  8. Ούρα

    30,6%
Multiple votes are allowed.
  1. Πολύ σωστά blindfold και ακραίε32 τα πληκτρολόγιά σας ξέρασαν ΙΣΤΟΡΙΑ

    και μετά το μπουκάκε, πηγαίνανε για.. ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΑΚΕ (Εκείνοι ωμό ψάρι, εμείς ΣΟΥΜΠΟΥΡΑΚΙ*)



    *Το Σουβλάκι στα Γιαπωνέζικα
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    δεν ειχα φτασει ποτε ως εκει την ιστορια γαμωτο. Καλα ειναι τρελοι? Την σκοτωναν? Τα πήρα τωρα. Εγω μετα το χυσιμο βαριομουν να διαβασω παρακατω μαλλον. Πως περναμε τις τσοντες στο φαστ forword? ενα τετοιο πραμα! (πρεπει να αρχισω να χρησιμοποιω τα αλλα ερωτιματικα γιατι κατι διαβασα προσφατα σε ενα ποστ το χαινριχ)

    εννοω τα ";" κι οχι τα "?"
     
    Last edited: 13 Μαϊου 2008
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αφού δεν σε θέλει ... βρέ πάπια… Γιατί το βασανίζεις και μιλάς για πράγματα που είσαι άσχετος? Άσε να μιλήσουν οι "ειδικοί", γιατί πάλι για ξεπουπούλιασμα σε βλέπω…

    Είδες τι μαθαίνει κανείς όσο ζεί?
    Ευχαριστώ extreme32 για την ενημέρωση!

    …Τώρα που ξέρουμε τι σημαίνει το bukkake, όταν το χρησιμοποιουμε σαν "οικογενειακό αστείο", μπορούμε να χαμογελάμε με νόημα ή να κοκκινίζουμε ντροπαλά!  

     
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member


    Τιμή μου και χαρά μου να Σας διαφωτίζω. (μπορει να είναι και το μοναδικο θεμα που μπορεσα να το παιξω εξυπνος. Σημερα εμαθα τί ειναι το 24/7 . Μεχρι τωρα νομιζα οτι ήταν καποια ημερομηνία που εγινε κατι συγκλονιστκο στην ιστορια του bdsm και εδωσε την ονομασια της σε καποιο τυπο σχεσης. Φαντασου δηλαδη!!!!)
     
     
  5. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Έλα ρε, εγώ πίστευα το ακριβώς αντίθετο.. Ότι η μοιχεία έπρεπε να τιμωρηθεί Η΄με θάνατο Η΄με δημόσιο εξευτελισμό και κάνανε το bukkake για να μην αναγκαστούν να σκοτώσουνε την γυναίκα τους αλλά παρόλαυτα να έχουν το κούτελό τους καθαρό.. Τρελές εποχές τις Ιαπωνίας αυτές, σκέτος μεσαίωνας!

    Πάντως αυτοί οι Ιάπωνες, από την στιγμή που δεν μπορούν να δείξουν σεξ στις τσόντες τους, έχουν ασχοληθεί με τα πάντα! Έτσι για να γουστάρουμε και εμείς!
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Σωματικά υγρά

    Να αντιλαμβανόμαστε μέσω των αισθήσεών μας, είτε πρόκειται για δικά μας υγρά, είτε για υγρά του ερωτικού μας συντρόφου.
     
  7. akis_k

    akis_k New Member

    Απάντηση: Σωματικά υγρά

    κολπικα υγρα και ουρα
     
  8. Constan

    Constan Regular Member

    κολπικα υγρα ψηφισα εγω θα δειξω τον ποιο βανιλοχαρακτηρα μου αυτη την περιοδο
     
  9. zou

    zou

    Απάντηση: Σωματικά υγρά

    ολα εκτος του δευτερου και του τελευταιου αλλα πιο πολυ το σπερμα και δεν ντρεπομαι.... 
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Σε αντίθετη τροχιά από την προλαλήσασα, πολύ ερεθιστικό βρίσκω το αίμα περιόδου κι απ' ότι βλέπω δεν τυγχάνει προτιμήσεων, ενώ οποιαδήποτε άλλη ροή αίματος με απωθεί.
    Τα υπόλοιπα σωματικά υγρά, ειδικά ο υδρώτας και το σάλιο, γίνονται πολύ ευχάριστα όταν προέρχονται από το πρόσωπο που είμαι εξοικειωμένη ερωτικά και λειτουργούν ως άμεσα
    ερωτικά ερεθίσματα, παρεκτός κι αν έχει καταναλωθεί ικανή ποσότητα κρεμμυδιού, σκόρδου και παστουρμά  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Σωματικά υγρά

    Η σαλτσα απο τα σμυρνεικα πιάνετε για υγρο???
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Σωματικά υγρά


    Τα σμυρνεικα ποια????????????Πιπια??????????????
    Αν ναι ασφαλως και πιανεται!