Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ......?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 13 Απριλίου 2008.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αρχικά, να κάνει αποτρίχωση παντού, όχι τα πάνω-πάνω   
     
  2. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Όσα βλέπει η πεθερά είναι το σωστό  
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δυστυχώς, το θωρεί η "νύφη" ετουτονέ  
     
  4. : -τα φορεμένα εσώρουχα και οι κάλτσες να καταλήγουν απευθείας...στον κάδο για τα άπλυτα
    -όχι δώρα λουλούδια, αρκούδια, καρδούλες, σοκολάτες, γαριδάκια, βραχιολάκια  και -ει δυνατόν- δώρα γενικώς, εκτός αν...χρήζει
    -μπάνιο... σε επιθυμητή συχνότητα
    -μια οκά κολώνιες..ούτε κατά διάνοια
    -να χει αξιοπρέπεια
    -να τα χει δει όλα και να μη σοκάρεται   -ψώνια και αξιοπρεπή μαγειρική...όταν χρήζει (ιδιαιτέρως εκτιμιτέο, αν και στα προαιρετικά)
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ψοφάτε για Cosmopolitan βλέπω...
    Λογικό...
    Τόσα χρόνια πλύση εγκεφάλου, τι να σού κάνουν τα παιδιά..?
     
  6. -καλό είναι...να γκρινιάζει με φειδώ  
    -να ξυπνά το πρωί ...χωρίς τη βοήθεια του γείτονα για το κλείσιμο του ξυπνητηριού
     
  7. folha

    folha deja vu

    Κάποτε μοιράστηκα ένα ταξί με κάποιον άγνωστο τριαντάρη πάνω - κάτω. Κουβέντα στην κουβέντα, μαζί και ο ταξιτζής, αναφέρει όλο ενθουσιασμό ο συνεπιβάτης μου, τη θεϊκή ατάκα: Α! Εμένα μου αρέσει να διαβάζω το κοσμοπόλιταν, με βοηθάει να καταλάβω πώς σκέφτονται οι γυναίκες! (...)

    τι πρέπει να κάνει; => να διαβάζει κοσμοπόλιταν τελικά  
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2016
  8. Χωρίς σχόλιο η συγκεκριμένη ατάκα!
     
  9. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Νταξ, οκ.
    Μη δείτε σπουδαγμένο άνθρωπο, αμέσως να βγάλετε όλα σας τα κόμπλεξ να πούμε.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αυτό κι αν είναι cosmopolitan  
     
  11. Aquarius86

    Aquarius86 Aquarius86

    Πιστευω οτι ηταν οι πιο σωστη αναλυση.... Συμφωνω 100% με οσα εγραψες..
    Απο εκει και περα υπαρχουν 2 τυποι γυναικων..
    Αυτες που θα καταλαβουν και λειτουργουν με τον τροπο που περιεγραψες..
    Και κατι αλλες που ειναι ζωα και τους νοιαζει μονο το τι μουρη πουλας.. Το αν πουλας καλα τον εαυτο σου.. το κοινωνικο σου status. Το αν το παιζεις γαματος.. ( δεν εχει σημασια εαν εισαι αφραγκος,ακαμματος χωρις 5 ευρω να πιεις καφε.. Αν εισαι κλαρινογαμπρος κ τρεχεις στη σημερινη λεγομενη διασκεδαση και ξερεις ολους τους ΜΕΤΡ τοτε ΜΕΤΡας .. )
    Αυτες ειναι αξιες της μοιρας τους. Κατα βαση η πληθωρα νεων γυναικων του σημερα..
    (Και με κατι τετοια απορουν οι γυρω μου γιατι συνανστρεφομαι με γυναικες 5-10 χρονια μεγαλυτερες μου..κ απλα απανταω γιατι θελω ΓΥΝΑΙΚΕΣ οχι ζωα  )
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πικραμένος;