Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ......?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 13 Απριλίου 2008.

  1. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Για μένα ας έχει έτοιμη κλήση 166. Ότι ερπεται και ότι πετάει είναι εφιάλτης..
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @Elena_gr ,
    Μαζί σου και εγώ! ! Εφιάλτης, φρίκη, υστερία...
    Με αυτά και με άλλα, βρήκαμε τι πρέπει να κάνει ο άντρας για να τον προσέξουμε... Να σκοτώνει ζουζούνια και κατσαρίδες!!    
    Αυτοί που τα φοβούνται στον πάγκο μαζί μας!!
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ότανήμουν φοιτήτρια στην πολυκατοικία που ζούσα ο γυναικείος πλυθησμός εκ των 15 διαμερισμάτων ήταν μόνο δύο. Εγώ και μια άλλη . Κάποια στιγμή λοιπόν ένα ωραίο μεσημέρι πήγαινα να μπω σπίτι μου και τι να δω; Μια τεράστια, καταπράσινη, τρομακτική ακρίδα είχε "ξαπλώσει" πάνω στην πόρτα μου. Την δική μου πόρτα. Κρύο; υδρώτας με έλουσε. Στέκομαι ακίνητη για να μην με ακούσει και πεταχτεί πάνω μου. Και με αργες κινήσεις χτυπάω μεσημεριάτικα τις πόρτες των γειτόνων μου στον όροφο μου. Βγήκαν οι άνθρωποι, την πήρε ενας εξ αυτών και την έδιωξε. Γελούσαν μέχρι και τα πλακάκια για κανα μήνα (δεν βρίσκω τον λόγο) ενώ εγώ μέχρι να ξεπεράσω το σοκ κάθε φορα που έβγαινα απο το σπίτι μου ειχα τα μάτια μου 14 μην ξεπεταχτεί απο πουθενά αυτη η ίδια τρομακτική ακρίδα. Καταλαβαίνεις τι δράμα..
     
  4. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Σε νιώθω... Σκανάρω κάθε χώρο που μπαίνω για κατσαρίδες!! Ασυνείδητα... Και χάνω πάντα τον έλεγχο του εαυτού μου όταν με πλησιάσει, όσες φορές και αν έχω υποσχεθεί να μην κανω σαν υστερικό!!
    Τεράστια φοβία!!
    Υ. Γ. Καλοκαίρι, ανοιχτό μπαράκι δίπλα στην θάλασσα, πρώτο ραντεβού, δέντρο πάνω από το σημείο που καθόμασταν, κατσαρίδα που "αυτοκτονεί" πέφτοντας στα μαλλιά μου!!! Δεν περιγράφω άλλο...      
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Μετά απο αυτήν την περιγραφή σ'αγάπησα. Κακομοιρούλα μου τι τράβηξες.
     
  6. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Εκείνον τον καημένο πρέπει να αγαπήσεις, που ξαφνικά η σύνοδος του πετάχτηκε πάνω και άρχισε να χτυπιέται ουρλιάζοντας και τινάζοντας τα μαλλιά της...Ακόμη θυμάμαι το απορημένο βλέμμα του!!
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Για κανέναν λόγο. Θα τον χαρακτήριζα γρουσούζη και ύπουλη ταραντούλα.
     
  8. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Παρακολουθώ με ιδιαίτερο ενδιαφέρον την πορεία του νήματος.

    Από το "τι πρέπει να κάνει ένας άντρας για να τραβήξει την προσοχή σου;", στο "πώς πρέπει ένας άντρας να συμπεριφέρεται στις κατσαρίδες".

    Συνεχίστε, θερμά σας παρακαλώ.
     
  9. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @no_Taboo ,
    Ακολουθεί και αυτό το νήμα την κλασική ροή των περισσότερων νημάτων... Χάνει το κεντρικό θέμα!!
    Γιατί σου κάνει εντύπωση, δεν καταλαβαίνω...  
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @Ana Steel , καμία εντύπωση και καμία διάθεση για γκρίνια ή κριτική.

    Κάθε άλλο, τα νήματα ταλαιπωρούνται στην πορεία, αλλά τελικά βρίσκουν το δρόμο τους.  
     
  11. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Τελικα τι κανουμε με τις κατσαριδες?
     
  12. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Φωνάζουμε, τσιρίζουμε, προκαλούμε πανικό..και φωνάζουμε το γείτονα να τις εξολοθρεύσει αν πληρεί προδιαγραφές που ψάχνουμε..  
    p.s. άλλη μία γυναίκα που έχει θέμα με αυτό το είδος.. τους εδωσα και κωδικό όνομα..απλά τις αποκαλώ "εισερχόμενο"..