Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    ειναι κι αυτο μια αποψη αφου δεν θα μπορουμε να ειμαστε εμεις ας ειμαστε οι αλλοι που μοιαζουν μ εκεινους...
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    συγγνωμη που επεμβαινω..γιατι να μην ειμαστε απλα ο εαυτος μας?
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Re: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    αυτο προσπαθουμε να ειμαστε....στην προκειμενη βεβαια βρισκομαστε μπροστα στον εαυτο μας οταν κυκλοφορουν βιβλια με τετοιο περιεχομενο και καλουμαστε να υπερασπισουμε το δικαιωμα στους εθνικιστες να μην διωκονται ποινικα κατι που βεβαια σε αντιστοιχη περιπτωση αν δεν μας ειχε δωσει μια θεση σε ραφι super market ως μοσχοσαπουνα πρωτης ποιοτητας σιγουρα σε καποιο νησι θα καναμε διακοπες...
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αυτο ειναι το μειονεκτημα και το μεγαλειο ταυτοχρονα της δημοκρατιας:να περικλειει στους κολπους της
    και να προστατευει τους εχθρους της.
     
  5. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Re: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    μην ισοπεδωνουμε και μην λαικιζουμε.......
     
  6. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Μπορεις να μου πεις σε ποια σελιδα το γραφει αυτο που αναφερεις?
     
  7. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Re: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    σελιδα 254 πηγη Ελευθεροτυπια...αν το εχεις αγορασει πραγμα που ειναι σιγουρο καπου εκει θα ειναι.....
    χαιρομαι που ανταμωνουμε στυλιανε
     
  8. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    Εχω το βιβλιο μπροστα μου...στη σελιδα 254 εχει μια ολοσελιδη φωτογραφια με μια λεζαντα και τιποτα αλλο.
     
  9. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    καλο διαβασμα τοτε καπου θα το βρεις πιθανων ο δαιμων του τυπογραφειου να εκανε λαθος θα διαμαρτυρηθω στην Ελευθεροτυπια γιατι ειπαμε να θεσουμε εναν προβληματισμο για την ποινικοποιηση του βιβλιου αλλα οχι και να τ αγορασουμε.
    με την ευκαιρια η λεζαντα στην παραπανω σελιδα εχει κατι σε σβαστιγγα η τιποτα απανθρακωμενους εβραιους με το συνθημα λυσαμε το προβλημα της θερμανσης παρτε και εσεις εναν εβραιο για το τζακι σας
     
  10. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    Δεν θα απαντησω στις σαχλαμαρες σου, θα πω μονο οτι αναπαραγεις οτι διαβαζεις χωρις να εχεις ψαξει ο ιδιος. Εισαι χειροτερος απο ψευτη. Εισαι παπαγαλος ψευτων.
     
  11. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    το θεμα ειναι βιβλιο και δικη εσυ τι πιστευεις πανω σ αυτο;
     
  12. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    Εγω ειμαι εναντιον της ποινικοποιησης της γνωμης. Εσυ για πες μας την αποψη σου
     
Thread Status:
Not open for further replies.