Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zinnia

    zinnia Contributor

    σωστα..ΑΝ εμεινες μονο στις σκηνες τις πιπερατες..σωστα απογοητευτηκες...
     
    Last edited by a moderator: 7 Δεκεμβρίου 2007
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αλλο να αγαπας την χωρα σου αντε ας το πω να εισαι εθνηκιστης και αλλο να λες μαλακιες!για τους μεταναστες δεν θελω να πιστευω πως φταινε αυτη για την καταντια της ελλαδας!βεβαια δεν μπορω να παραβλεψω πως υπαρχει ρωσσικη αλβανικη κλπ μαφια!ΑΛΛΑ πισω απο καθε μαφιοζο υπαρχει ενας μπατσος,εισαγγελεας δικηφορος πολιτικος κλπ που τον καληπτει!ας δουμε και λιγο περα απο το δεντρο!το αστειο ειναι πως ολοι κλαινε και χτυπιουντε αλλα απο τις εκλογες φενετε πως 8 στους 10 ελληνες δεχονται την κατασταση!γιατι δεν τους εφερα εγω!τελος για το βιβλιο αλλη μια σαβουρα οπως τοσες αλλες ειναι αν δεν γινοταν ολη αυτη η φασαρια θα ηξεραν γιαυτο ο πλευρης και μερικοι κολλιτοι του!πιστευω η καλητερη καταδικη του βιβλιου θα ηταν η αδιαφορια!
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    χαχααχχα  εγω δεν εχω κανενα προβλημα να παιξω μια μαλακια και μεσα στη αγια σοφια καταλαβες;
     
  4. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ

    Δεν εχω καμμια αμφιβολια περι αυτου...και πρεπει να συμπληρωσω οτι δεν ειμαι χριστιανος. Φυσικα ομως σεβομαι αυτο που καποιος θεωρει οσιο και ιερο, κατι που εσυ προφανως δεν κανεις.
     
  5. Δεν είμαι υπερ της Απαγόρευσης κανενός βιβλίου (είτε Φασιστικό είτε Φιλελεύθερο κλπ) ταινίας έργου κλπ

    ο κόσμος ας κρίνει μόνος του (ο καθένας)

    απλά μιας και αναφέρεστε στον Πλεύρη η άποψή μου είναι ότι γράφει μλκς (είχα διαβάσει ένα δικό του δεν θα αναφέρω ποιό και γέλαγα ασταμάτητα όλη νύχτα).
     
  6. Zondag

    Zondag Regular Member

    όχι το διάβασα όλο...είδα και την ταινία (την οποία βρήκα κωμική).Εχω διαβάσει και το "120 μερες στα σόδομα" (κυρίως λόγω της ταινίας του παζολινι)...Αν νομίζεις ότι υπάρχει κάτι που αξίζει στη "φιλοσοφία" του de Sade άνοιξε ένα θέμα πρός συζήτηση.
     
  7. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Stylianos ο Στάλιν ήταν πιο ωμός από τον Χίτλερ πιο αδίστακτος,έφαγε κάποιες εκατοντάδες χιλιάδες εκατομμύρια κόσμο αλλά πρέπει να παραδεχτούμε ένα πράγμα.Ότι αν δεν ήταν αυτός, ο Χίτλερ θα είχε καταπιεί την ρώσικη αρκούδα,θα ήταν κυρίαρχος στην Ευρώπη και στην ουσία ανίκητος,καθώς ήταν ήδη πολύ κοντά στην κατασκευή της πυρηνικής βόμβας.Ένα καθεστώς ναζιστικό με έναν δικτάτορα αρχηγό τρελό αλλά και ιδιοφυή (στρατιωτικά) σαν τον Χίτλερ να έχει στην κατοχή του αυτό το πανίσχυρο όπλο.Μόνο και μόνο σαν σκέψη, προκαλεί τρόμο
     
Thread Status:
Not open for further replies.