Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 10 Απριλίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Μεσα απο το νημα μου θα κανω και ενα καλεσμα σε Οσους/ες θελουν να συμμετασχουν σε πριβε παρτυ στην Αθηνα,οι ενδιαφερομενοι/ες να μου στειλουν π.μ., δεκτα ολα τα στατους.
    Δεν διαβασα πολλες αποψεις επι του θεματος, γιατι αραγε μας χαλαει η πολυκοσμια.......? 
     
  2. latexduck

    latexduck Contributor

    αχά! Αυτός ήταν ο σκοπός σου εξ αρχής ε?   χεχε
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Οχι δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου, αλλα αφου δεν υπαρχουν πολλες αποψεις για το νημα, εκανα μια προταση για να εχουν να γραψουν μετα...... αφου κανουν πραγματικοτητα και ζησουν αυτα που ρωταει το νημα μου........ 
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Πελατεια ψαχνεις ή στ' αληθεια θελεις ν' ακουσεις αποψεις απο φιλομαθεια?
    Εμενα σαν προσκληση σε παρτουζα μου εμοιαζε εξ' αρχης παντως.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Καλως την κουκλα, χαθηκες εσυ.

    Δεν ειναι προσκληση σε παρτουζα, αλλα θεμα με κατι που δεν γινετε τοσο ευκολα εδω λογο πολλων ταμπου, και "πρεπει" που εχουμε ακομα στον Ελληνικο bdsm χωρο, τωρα το να κανεις την θεωρια του νηματος και πραξη νομιζω δεν θα χαλασει κανενα, απλα θα του αυξησει τις εμπειριες του, <<το τερπνον μετα του ωφελιμου>> λενε......  το να πρωτοτυπουμε αλλωστε δεν ειναι κακο, γιατι αν εχουμε ανεβει μερικα σκαλια στον Ελληνικο χωρο του bdsm, αυτο οφειλετε σε ορισμενους που ξεφυγαν καπως απο τα "πρεπει" των πολλων........

    Την καλησπερα μου thelma.
     
    Last edited: 13 Απριλίου 2008
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    Αν είναι κάτι πριβέ και γενικά "μυστικό" δεν νομίζω να βοηθάει να "ανέβει" η BDSM σκηνή και γενικά η κάθε σκηνή και να γίνει ευρύτερα γνωστό αλλά υποστηρίζω την προσπάθεια  
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    πλατεία Συντάγματος κατά τις 9 είναι καλά???  
     
  8. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    ......Αμε......αμα τραβηξεις εξω και μερικους απο την βουλη και τους μαστιγωνεις......ναδεις ποσα εκατομυρια ελληνες ''καυλωμενους'' θα μαζεψεις......!!!!!
     
  9. latexduck

    latexduck Contributor

    9 10 στις 9 θα κάνω προπόνηση! χαχαχα  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Βρισκω την ιδεα του ΜαστερΠερρη καταπληκτικη ... (σιγα μην δεν την εβρισκα..) θα ελεγα μαλιστα οτι μετα απο τοσους μηνες συναντιοσυζητησεων , μια συναντιοπαρτουζα θα ηταν ενα λογικο επομενο βημα στην εξελιξη ...
    Το μονο μου ερωτημα ειναι πως ξερεις οτι ταδε μερα ταδε ωρα θα εχεις διαθεσιμη υδραυλικη πιεση στο live sex toy ???? (για τα αγορακια λεω) ... ....
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απο που κι ως που ενα session πρεπει να καταληγει σε σεξουαλικη πραξη ποτε δεν το καταλαβα...
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    γιατι αλλοι ζουνε ενα σενσιον εντονοτερα διοτι τους αρεσει αυτο ακριβως και αλλοι το θεωρουν απλα προκαταρκτικο μεσο ...