Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 10 Απριλίου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ένας από τους πολλούς καλεσμένους ήπιε αρκετά παραπάνω και τον έπιασε μια αρνητική διάθεση και ένα μικρό προσωπικό επιθετικό, καταθληπτικό παραλήρημα που μας ξενέρωσε αρκετά.


    δυστυχως , πιστευω , ... οτι και το ακριβως αντιθετο , να μην πινει καθολου δηλαδη ... μπορει να αποβει εξισου ξενερωτικο ... μου εχουν αναφερει κατι τετοιες παραξενες ιστοριες απο μακρυνους τοπους για ατομα που ηπιαν τοση κοκα κολα σε αγριο παρτυ που οι υπολοιποι ξενερωσαν ....
    Παντως αν το οργανωσετε και με καλεσετε , βαζω την σαντιγυ .....
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Προϋπόθεση (περίπου) για αξιοπρεπή παρτούζα είναι να τελείται μεταξύ αγνώστων, πλήρως αδιαφορούντων για τις συμβατότητες, τα συνταιριάσματα και κολοκύθια τούμπανα.
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Και όμως διαφωνώ. Οι καλύτερες παρτούζες γίνονται μεταξύ φίλων. Γιατί υπάρχουν όλα τα παραπάνω  
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Θα με κάνεις να υποψιασθώ πως η φιλία μας αποτελεί ιδιοτελή πρόφαση εκ μέρους σου. Ας το θέσουμε αλλιώς: ποτέ δεν αποκλείονται οι φίλοι, αλλά καλού κακού δώστους λάθος διεύθυνση.
    Εν πάση περιπτώσει, άλλο παρτούζα κι άλλο ολοκλήρωση ενδιαφέρουσας συζήτησης.
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Δάσκαλε σε βρίσκω επιφυλακτικό. Γιατί δεν το έχεις δοκιμάσει;
    Μπορούν να γίνουν και τα δύο ταυτόχρονα. Είναι διπλή η ηδονή και εμείς στη μέση:mwink:

    Άλλωστε ποτέ δεν γίνομαι φίλος με κάποιον, αν δεν έχει κάτι το ερωτικό για μένα. Και ναι, είμαι ιδιοτελής, γιατί είμαι άνθρωπος και καυλώνω με αυτή μου την "αδυναμία"  
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Πολλοί την θέλησαν (την παρτούζα) λίγοι την αντεχουν..  .... κ ακομα λιγοτεροι μπορούν να ανταπεξέλθουν αξιοπρεπώς ώστε να τους ξαναπροτιμησουν

     
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Τί ψέμματα και σαχλαμάρες; Όλο αλήθειες λες.
    Με δύο λόγια εξήγησες την προέλευση της μονογαμικής υποκρισίας.
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Φίλος έδωσε εις φίλο τριαντάφυλλο με φύλλο
    κι είπε φίλος εις τον φίλο,
    φίλε, φύλα μου το φύλλο
    μην το δώσεις σ΄άλλον φίλο!

    Τι λές Ηλία, το κάνουμε καντάδα κάτω απ' το παραθύρι του Δασκάλου;

    Μπορεί να συγκινηθεί και να ρίξει τη σκάλα για να ανέλθομεν στα δώματα,
    ώστε να διερευνηθεί σε όλες του τις διαστάσεις το σκοτεινό αντικείμενο της φιλίας  
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πολύ ευχαρίστως, μόνο που φοβάμαι μήπως μας ρίξει καμιά κανάτα με παγωμένο νερό, οργισμένος που του ταράξαμε τον "Ύπνο" .

    Για αυτό προτείνω να το κάνουμε γυμνοί, ίσως έτσι μας λυπηθεί και μας καλέσει για ένα "ζεστό" στο αρχοντικό του  
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Παιδια μηπως εχετε ξεφυγει λιγο απο το θεμα μου? (οχι ολοι), αφου το τονιζω οτι δεν εννοω τις βανιλλα παρτουζες.......,αλλα bdsm session με πολλα ατομα μαζι του χωρου και καθε στατους, το αρχισε ο Ηλιας καλα αλλα μετα καπου χαθηκε η μπαλα...... ?

    Ασε δε που δεν απαντησε κανενας στις ερωτησεις του νηματος μου......., μανια εσεις με την παρτουζα......,(ειπαμε οχι ολοι...), πω πω κολλημα....., αντε να πηδηξουμε, η να πηδηχτουμε......, (οχι δηλαδη οτι δεν θα γινει και αυτο...... ) αλλα το νημα μου δεν πραγματευεται το πηδημα, ουτε την βανιλλα παρτουζα, αλλα ερωτικες bdsm συνευρεσεις και session πολλων ατομων του χωρου, και οτι συνεπαγεται σε τετοιες συνευρεσεις, δεν ξερω αν εγινα κατανοητος?

    Διαβαστε λοιπον παλι το νημα, και αν ειναι δυνατον να απαντηθουν και οι ερωτησεις του νηματος μου, ευχαριστω εκ των προτερον.


     
    Last edited: 21 Απριλίου 2008
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Είναι αυτό που λέμε μετωνυμικώς, εμείς οι λόγιοι, 'να τον φας και νάναι κρύος'.
    Αλλά του κωλομπαρέψαμε το νήμα του ανθρώπου κι έχει απόλυτο δίκιο να διαμαρτύρεται.
    Έντιμοι παρτουζιαρέοι, σήμανε μετακόμιση.
    Ευχαριστούμε για την ανοχή κύριε νηματοθέτα.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Θα απαντήσω  

    Από την εμπειρία μου η καλή παρτούζα θέλει θεατές. Θέλει ηθοποιούς. Θέλει σεναριακό αυτοσχεδιασμό. Θέλει καύλα που απορρέει από το γεγονός ότι σε βλέπουν. Πρέπει να σκληραίνεις εκεί πίσω από τα μάτια όταν σε "βλέπουν" ή τους "βλέπεις". Και αυτό είναι η καλή παρτούζα μαέστρο Perris.

    Δεν βρίσκω το λόγο να διαφοροποιήσω την παρτούζα από τα κ.λ.π Ακόμα και για εκπαιδευτικό λόγο να το έκανες αν δεν σε καύλωνε κιόλας το "πλήθος" που σημαίνει μεγαλύτερη ποικιλία, δε θα είχε νόημα. Άρα μιλάμε για παρτούζα κατά την άποψη μου. Δοκίμασα και τις βανίλλα παρτούζες και τα πολυπληθή bdsm session και τις δύο φορές είδα ότι το ίδιο πράγμα καυλώνει. Ή αίσθηση της απελευθέρωσης, μέσα στο πλήθος.

    Άρα η ουσία είναι εκεί. Στην απελευθέρωση, που για 'μένα είναι συνυφασμένη με την παρτούζα...