Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 10 Απριλίου 2008.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Οπότε μη θυμώνεις για τις παρτουζιάρικες διαθέσεις που έχουμε στο νήμα σου. Από την απελευθέρωση που θα φέρουν, θα πάρεις και τις απαντήσεις σου  
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION




    Ψυχικε διακορευτη την καυλα της απελευθερωσης σε bdsm party session ακομα και σε βανιλλα παρτουζα την εχω νιωσει πολλες φορες, την καυλα αυτη ηθελα λοιπον να περιγραψουν στο νημα μου οσοι/ες φυσικα την εχουν νιωσει στην πραγματικοτητα, η εστω την εχουν φαντασιωθει, να την περιγραψουν ομως αδιαπραγματευτη, χυμα.....,που μονο ενα πραγματικα ανωμαλο.... διαστροφικο......μηδενιστικο.....αναρχο......Σαδιστικο....μαζοχιστικο......  αλα πανω απο ολα απελευθερωμενο μυαλο απο ενοχες και "πρεπει" μπορει να την περιγραψει......πραγμα που δεν εγινε με τις απαντησεις που διαβασα στο νημα μου....... 

    Υ.Γ Ηλια για εμενα δεν διανοητε σεξ σε οποια εκδοση...., η μορφη και να ειναι, bdsm, βανιλλα, κ.λ.π χωρις απελευθερωση μυαλου
     
    Last edited: 22 Απριλίου 2008
  3. female

    female Contributor




    MasterPerris στο ποστ 31 ( https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showpost.php?p=163965&postcount=31 ) είχα κάποιες απορίες επί του θέματος.

    Θα με ενδιέφερε να μου γράψεις κάποιες, αν υπάρχουν, σκέψεις ή απαντήσεις. Υπάρχουν κάποια κριτήρια επιλογής ; Αν ναι, ποια ;


     
  4. trampledgr

    trampledgr Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION


    Σεβαστή η άποψη σου, αγαπητέ MasterPerris.....από ότι διαπίστωσα όμως, ούτε εσύ έδωσες κάποια τέτοια απάντηση.....
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION


    Αγαπητη μου female κατ' αρχας ενα μεγαλο sory που καθυστερησα να σου απαντησω, δεν το εκανα εσκεμενα ουτε αδιαφορησα για το ποστ σου, αλλωστε ξερεις το ποσο σε συμπαθω.
    Λοιπον το παραδειγμα που αναφαιρες εχει συμβει και στα bdsm παρτυ που αναφαιρω εγω, αυτο ομως δεν με κανει να μην ζω τα "θελω" μου, επειδη καποιος/ια εκανε λαθος επιλογη στα "θελω" του/ης και παραυρεθηκε σε λαθος παρεα, ενω επρεπε να ειχε παει σε παρεα σκακιστων......


    Αυτα ισως να συμβουν στα αρχικα σταδια της επιλογης της παρεας που θα παραυρεθει στο οργιακι....μετα ομως οταν πια εχουν γινει οι σωστες επιλογες των ατομων που ταιριαζουν τα "θελω" μου με τα "θελω" τους πιστευω οτι ολοι θα περναμε ομορφα, και κατι αλλο αν εσυ πας σε ενα κεντρο διασκεδασεως και δεν περασεις καλα γιατι ο χ τραγουδιστης ηταν φαλτσος....,δεν θα (ξανα)πας μετα ποτε σε κεντρο διασκεδασεως.... 




    Τα κριτηρια μου θα ηταν να ταιριαζουν περιπου τα δικα μου "θελω" και γουστα με τα δικα τους, και πανω απο ολα να ειναι απελευθερωμενα και απενοχοποιημενα ατομα.



    Να ειναι ατομα απελευθερωμενα απο "ταμπου" και "πρεπει", και θα λαμβανα ακομη υπ' οψιν μου την ψυχικη τους υγεια, την Λουκα και τον Κατελη σιγουρα δεν θα τους καλουσα.... 

    Την ζωη μας πρεπει να την ζουμε οχι να την φιλοσοφουμε με διαφορες περιττες σκεψεις οπως, και αν γινει αυτο.... και αν γινει το αλλο...τι θα κανουμε μετα...? Κατι τετοιο μου θυμιζει το ανεκδοτο με τον γρυλο.... 
    Την καλημερα μου συμπαθεστατη female.
     
    Last edited: 22 Απριλίου 2008
  6. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Οπως καποιοι γνωριζετε την τελευταια τριετια ημουν (πλεον αποσυρθηκα... για ποσο ειδωμεν) στον χωρο του swinging κ το ειχα τον τελευταιο καιρο κ ως Lifestyle μαζι με τον πρωεν Κ. μου.
    Σε επιπεδο βδσμ λοιπον... ισχυουν τα ιδια που παιζουν κ με τις βανιλλα παρτουζες, μονο που υπαρχει σαφεστατα η καταλληλη προσαρμογη... περιγραφες ομως δεν προκειται να δωσω γιατι δεν ειμαι καλη σε αυτα... κ σαφεστατα κ κει αναλογα πως ειναι κ τι ειναι ο καθ'ενας ή το καθε ζευγάρι σε full ή soft swap ή κ απλο same room... αν κ ειδικα για τα 2 πρωτα, θεωρω πως το να γνωριζονται* οι μεταξυ τους επιβαλεται λιγακι, γιατι ποιος νοημον Κ. θα αφηνε την υπο/σκλαβα Του στα χερια αλλου Κ. που δεν γνωριζει...


    *οταν λεω γνωριζονται δεν λεω ντε κ καλα φιλοι κολλητοι.. απλα να εχουν μιλησει, να εχουν γνωριστει κ να εμπιστευεται ο ενας τον αλλο...
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    @trampledgr.Φιλτατε εγω εκανα τις ερωτησεις, μην περιμενεις λοιπον να δωσω και τις απαντησεις........... 
    Θα σου πω ομως οτι σε ενα πριβε bdsm session παρτυ, που τα ατομα που συμμετεχουν εχουν απελευθερωθει απο τα ταμπου τους και τα "πρεπει", οι ποικιλομορφες ηδονες που σου προσφεροντε σε μορφη υποταγης...., αλλα και υπο αλλες μορφες, (αναλογα τα "θελω" του καθενος...), ειναι καταπληκτικες, η και πληκτικες.....για οσους/ες δεν εχουν απελευθερωθει απο τα ταμπου τους.
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Εκτός αν την έχει ασφαλισμένη στην Εθνική Ασφαλιστική...
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

        καλοοοο
     
  10. trampledgr

    trampledgr Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Αγαπητέ MasterPerris,
    σέβομαι τις απόψεις σου. Και τις παρακολουθώ προσεκτικά. Οφείλω όμως να παρατηρήσω ότι η "απελευθέρωση" την οποία περιγράφεις, δεν συνιστά κατ' εμέ εχέγγυο για την επιτυχία ενός play party. Έχω συμμετάσχει σε ανάλογα πάρτυ, τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό. Έχω παρακολουθήσει φάσεις μεταξύ ιδιαίτερα απελευθερωμένων ανθρώπων οι οποίες οδηγήθηκαν σε ξενέρωμα. Όπως έχω παρακολουθήσει ανάλογες διαδικασίες οι οποίες έγιναν μεταξύ ανθρώπων οι οποίοι μέχρι τότε δεν είχαν εκδηλωθεί, οι οποίες αποτέλεσαν πλυμμηρίδα εικόνων, αισθήσεων και αισθημάτων. Η μέχρι τώρα εμπειρία μου με οδήγησε σε μια απλή -μαθηματικής φύσεως- αρχή:
    "Όσο μεγαλύτερος ο περί παρτούζας λόγος (μπορείς να αντικαταστήσεις τη λέξη παρτούζα με bdsm session, play party ή όποιον άλλον όρο θέλεις), τόσο μεγαλύτερη η απογοήτευση από το παραγόμενο αποτέλεσμα".
    Κι αν με ρωτήσεις ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας κατά την άποψη μου, η απάντηση είναι απλή: Καλή διάθεση και αυθορμητισμός. Τα υπόλοιπα γίνονται μόνα τους.
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION




    Σεβαστη και η δικια σου αποψη φιλτατε trampledgr.
     
  12. chrisV

    chrisV Regular Member

    μαλλον μπερδευτικα...τελικα αξιζει η οχι ??ισως η δοκιμη να με βοηθησει!ελπιζω να γινει κ αυτο