Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τίτλος με πολύ κόπο ή με τρόπο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Ορίων, στις 3 Μαρτίου 2016.

?

Τελικά τίτλος με πολύ κόπο ή με τρόπο;

  1. Κόπο

    5 vote(s)
    35,7%
  2. Τρόπο

    11 vote(s)
    78,6%
Multiple votes are allowed.
  1. Πολύ σωστό Το σημείο που εστίασες.. με έβαλε σε σκέψεις..
    Και κάπου εδώ να πω στον παπαΜιχαλη κατι για να μην έχουμε παρεξηγήσεις..
    ΠατερΜιχαλη αν με διαβάζεις θέλω να ξέρεις ότι δε σε πλησίασα γιατί θέλω να μου κανεις σεξ.. τοσες μέρες σε παίρνω τηλέφωνο για να κανόνισουμε τα σαράντα της θείας Ευτέρπης.. όχι ότι δεν είσαι ωραίος άντρας.. απλά σε βλέπω σαν παπά..
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Χα! Χα! Οκ.  

    Κι εγώ σήμερα πλησίασα μία όμορφη γυναίκα επειδή έπρεπε να συνεργαστούμε για κάτι σε μία σοβαρή δουλεία. Όχι για να την πηδήξω.

    Τέλος πάντων...άστο... 
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εκτός του ότι έχω πάρα πολύ καλή μνήμη, είμαι πάρα πολύ παρατηρητική σε σημείο εκνευριστικό. Δεν θα μπω στη διαδικασία να το αναλύσω τώρα, γιατί βαριέμαι πολύ,είναι και η ώρα δύσκολη. Αλλά δεν το ξεχνάω!
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Όχι άλλο σεξ μόνο βδσμ
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Βρε φίλε, pardon my French, θα αποφασίσεις; Πότε ο" αδίστακτος πόλεμος της Κυριαρχίας", πότε "όμορφα και ερωτικά συναισθήματα και όχι ανταγωνιστικά"...

    Να δω αν θα σε δείρω με το δεκαπεντάποντο ή με την αρβύλα δηλαδή.
     
  6. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Για να επανέλθουμε στην τάξη και
    επί του ερωτήματος να απαντάμε..
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Το μουνί δεν είναι αρνί να το δέσεις στο παχνί...

     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor


     

    Άστε το κορίτσια. Είναι σαν να μιλάει μεξικάνος με κινέζο.  

    Δεν θα συνενοηθούμε ούτε μεθαύριο.  

    Σας βαρέθηκα.
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    Απαγορεύεται η κατάχρήση χρωματιστών Γραμμάτων, Bold, Italics, Μεγάλων Fonts κτλ, Χρησιμοποείστε τα Μόνο όταν θέλετε να δώσετε έμφαση σε κάτι, και όχι συνέχεια.
     
  10. Στο ψάρεμα πάντα βάζεις χρωματιστά δολώματα άσχετε!!!!! Ελα στην σχολή μου να τα μάθεις όλα!!
     
  11. Elune

    Elune Priceless

    Μην χαλάς το νήμα του παιδιού! Κράτα ένα επίπεδο...   
     
  12. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat


    Flames: Απαγορεύονται αυστηρά οι διαμάχες μεταξύ των μελών.
    Δηλαδή ύβρεις, προσβολές, ειρωνίες, χλευασμός των απόψεων των συνομιλητών μας κτλ.