Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 20 Ιανουαρίου 2009.

  1. drdoom

    drdoom Regular Member

    Το υπερβολικό κόλλημα με το X-Factor και τα συναφή ριάλιτι.
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    η γκρίνια χωρίς λόγο..
     
  3. Petropoulos

    Petropoulos New Member

    Απάντηση: Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

    η τραβηχμενη γκρινια χωρις λογο, οπως πολυ σωστα ειπες DiDi
     
  4. kiki de monparnasse

    kiki de monparnasse New Member

    Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πως ό,τι απωθεί έναν άνθρωπο στο σύντροφό του είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα το οποίο τον τράβηξε κοντά του. Δηλ. αν στην αρχή μας τράβηξε το ότι ήταν αυθόρμητος, μετά από καιρό μας ενοχλεί το ότι δεν προγραμματίζει/δεν είναι οργανωμένος. Αν στην αρχή μας άρεσε που ήταν κοινωνικός, μετά γκριιάζουμε ότι την πέφτει σε όλες. Στην ουσία είναι το ίδιο πράγμα από διαφορετικό πρίσμα. Αυτό βέβαια είναι αρκετά απαισιόδοξο καθώς υποδηλώνει ότι οι άνθρωποι δεν αλλάζουν και ότι απλά εμείς εθελοτυφλούμε (όποτε μας βολεύει).
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

    ειναι ο σακης ρουβας!!χμμ..τρωμε μεγαλο κολλημα:lol2: 
     
  6. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

    η ζήλια η γκρίνια και η ψευτιά
     
  7. Y13

    Y13 Regular Member

    ....................οτι δεν πλενει τον κωλο της μετα το χεσιμο........... 
     
  8. koralenia

    koralenia Regular Member

    Να μιλάει για πρώην σχέσεις.
    Το σιχαίνομαι/απεχθάνομαι και δεν το κάνω ποτέ. Το τι είχε πριν απο μένα με αφορά όσο το τι θα έχει μετά απο μένα .-
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    να φοβάτε ότι δεν θα αντέξω την αλήθεια...
    και να μην αντέχει τη κριτική μου ..! αλλιώς ας μη θέλει να λέει πως είναι σύντροφος μου .
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "Ο έρωτας πρίν και μετά"

    - Είναι ευχάριστος, προστατευτικός, ανεξάρτητος, καλλιεργημένος, ομιλητικός και ιππότης.. Και επιπλέον γεροδεμένος, μελαχρινός και με κάτι γυαλάκια γλύκα!

    ..

    -Ήταν ανώριμος, κτητικός, εγωιστής, ξερόλας, πολυλογάς και κρύος.. Πέρα από χοντροκώλης, μαυριδερός και στραβούλιακας!..

    (Maitena - Γυναίκες Τρελαμένες 2)
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

    Η ανασφάλεια της(όχι ότι εγώ δεν έχω-who doesnt?) όταν αυτή εκφράζεται.
     
  12. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Τί σας απωθεί στον σύντροφό σας;

    δεν μπορω να απαντησω γιατι δεν εχω συντροφο ...κανεις δεν μ αντεχειιιι χααχχαχαχαχαχα:rollinglaugh: