Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 13 Αυγούστου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor


    ειμαστε χρονια μπροστα.... 
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μπραβο!!!!Μπραβο!!!!!!!!!!
    Ψεκαστε μας με.............ο,τι εχετε!!!! 
     
  3. Τα σέβη μου.
     
    Last edited by a moderator: 25 Αυγούστου 2007
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Μερικές κατσαρίδες έχουν φτερά και πετάνε και...περίεργα...με φάλτσο!!   Οπότε τρομάζεις περισσότερο γιατί ξαφνικά πετάνε και δεν ξέρεις αν θα σκάσουν πάνω σου!!!

    Πάντως η συγκεκριμένη μάλλον έφερε γούρι! Αν δε σε τρομοκρατούσε, θα γυρνούσες να πεις στον ταξιτζή 'προτιμώ το Αφέντρα'? Φαντάζομαι σου βγήκε αυθόρμητα  
     
  5. nikosrs

    nikosrs New Member

    Απάντηση: Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

    Τυχερος ο ταξιτζης
     
  6. Hil

    Hil Regular Member

    Μιρέλλα πολύ ωραία η εμπειρία σου!!! Μπράβο 

    Τόσες πελάτισσες έχω πάρει κι εγώ,
    δεν μου έτυχε απολύτως τίποτα, χαχα!!! 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και δεν χαιρεσαι?????
    Παιδια το ομολογω!
    Ο λογος που αντεδρασα ας πουμε καπως ψυχραιμα, ηταν γιατι ειχα πιει βοτκα και ημουνα ζαλισμενη, σε διαφορετικη περιπτωση θα ειχα ανοιξει την αλλη πορτα και θα ειχα πεσει απο το ταξι εν κινησει.
    Αλλωστε υπαρχουν τοσοι ωραιοι τροποι να προσεγγισεις μια πελατισσα στο ταξι, απο το να μεσολαβησει για την γνωριμια μια κατσαριδα!!!!!χιχιχιχι!
     
  8. Kits

    Kits Contributor


    βαλε μερικα εντομα μεσα και που ξερεις.....μπορει η θεα τυχη να σου κλεισει το ματι!!
    εκτος αμα σου κλεισει το ματι κανενας με καμια μπουνια επειδη ειναι βρομικο το ταχι...    
     
  9. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

    να που χρησιμευουν κ σε κατι οι κατσαριδες!!!!!!