Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Gwen, στις 3 Νοεμβρίου 2007.

  1. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    ΝΑ ΣΕ ΞΞΕΦΤΙΛΗΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙ
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Στο τελος να σε πεταξει στο ΧΥΤΑ...
     
  3. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    χαχα!
     
    λοιπον μ΄αυτά που διαβάζω μου φτιάχνει η διάθεση οεεεοοο!

    Αν λοιπόν ημουν Αφέντρα και άκουγα τον σκλάβο μου να λέει ότι πρέπει να τον ξεφτιλίσω και να τον ταπεινώσω δημόσια και και και... ξερετε τι θα τον εκανα?

    Θα τον έντυνα λόρδο και θα τον εβγαζα εξω σε ενα καλο μαγαζί και θα του κανα τη σκλάβα, θα σερνόμουν στα πόδια του , και θα του λεγα να με πατησει να με προστάξει να με ξεφτυλισει...  χι χι και αλλα πολλά "ταπεινωτικά"!!!
    Να τον έβλεπα το λεβέντη τον σκλάβαρο τι θα κανε? κατα που θα ψαχνε να κρυφτει? πως θα αντιδρουσε?    

    Α ρε παιδια!! αν οι ανάγκες μας μεταφράζονται σε 'πρεπει' για τους Κυρίαρχους...ε δεν πα να πάρουμε κανα toy και μπόλικη φαντασία και να τους αφήσουμε ησύχους?? (για τους αληθινούς Κυρίαρχους ομιλω..για τους αλλους...οοοοk)
     
  4. Kits

    Kits Contributor


    Εμεις ειμαστε οι αλλοι.... 
     
  5. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member


    Παρα πολυ καλο!! Δυστυχως, πολλοι "σκλαβοι" ετσι ειναι. Παντως, μ'αρεσει το σεναριο σου. Λεω να το δανηστω καμια φορα, θα εχει τρομερη πλακα. Αλλα και να του το 'κανες οπως λεει οτι "πρεπει", παλι δεν θα του αρεσε και θα ετρεχε να κρυφτει. Ολο φαντασιωσεις, και τιποτα το αληθινο.

    Α, και by the way slavetoynikoy, δεν σε βλεπω να φθουρας εδω μεσα. Με τα κεφαλαια που δεν σταματας να γραφεις, μαλλον γρηγορα θα σε πεταξουν εξω. Ποσες φορες σου εχουν πει να μην το κανεις? Πολυ, μα πολυ υπακουος "σκλαβος"!
     
    Last edited: 7 Φεβρουαρίου 2008
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Έχω πιάσει πολλές φορές τον εαυτό μου να αναζητεί την ταπείνωση μόνο μέσω μεθόδων που αρέσουν σε μένα.Ξέρω ότι είναι τραγικό διότι αν ήθελα να κερδίσω κάτι μέσα από την ταπείνωση μου τότε αυτό δεν θα ήταν...ταπείνωση.Σωστά?Σωστά...πολλές φορές δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε την ταπείνωση από το παιχνίδι.Όχι μόνο οι subs αλλά και οι Dom/Dommes...

    Υ.Γ. Λόρδος?Μπλιαχ!!!   γίνεται κάτι άλλο?
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Δε τα πάω καλά με την ταπείνωση, παρολαυτά πριν 3 χρόνια καταξεφτιλίστικα πέφτοντας στα πόδια ενός ανθρώπου που αγαπούσα πολύ (ο Αφέντης μου, θα μπορούσε να πει κανείς αν και τότε είχα τόση σχέση με το χώρο όση η γιαγιά μου με το WiFi, πάντως η σχέση μας προσέγγιζε κατά πολύ τους ρόλους αυτούς) και τον παρακαλούσα να γυρίσει γιατί διαλυόμουν. Δε με νοιάζει αν ταπεινώθηκα στα μάτια του,που με κοίταζαν να χτυπιέμαι στα πατώματα με απάθεια, ξέπεσα πολύ στα δικά μου μάτια όμως. Δεν υπήρχε τίποτα το ηδονιστικό σε όλο αυτό, μόνο πόνος στην πιο απόλυτη μορφή του. Γι αυτό έχω αποφασίσει ότι η ταπείνωση είναι κάτι που απλώς δεν μου ταιριάζει σε καμιά μορφή.
     
  8. dats

    dats Regular Member

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Ο σκλάβος πρέπει να νιώθει ένα σκουπίδι. Αυτός είναι ο ρόλος του, αυτό είναι το καθήκον του απέναντυ στον αφέντη του. Πρεπει να υπηρετεί, να υπομένει την τιμωρία, να ταπεινώνεται, να υπακούει τυφλά στον αφέντη του.
    Ο δούλος δεν είχε και δεν θα έχει ποτέ δικαίωμα....
     
  9. sklavos80

    sklavos80 New Member

    Κι εγώ θα συμφωνήσω... Το πιο ταπεινωτικό είναι ο δημόσιος εξευτελισμός. Όταν συμβαίνει κάτι σε δημόσιο χώρο , ανάμεσα σε ΄σενα και στην Κυρία σου , πιστεύω ότι αντέχεται. Μπροστά σε τρίτους , οι οποίοι δεν έχουν σχέση με το χώρο του bdsm είναι λίγο ...τραγικό. Τουλάχιστον για μένα.

    Λάθος , σε ιδιωτικό χώρο ήθελα να γράψω (ανάμεσα σε σένα και την Κυρία σου)...
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2008
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δηλαδη αν δεν νιωθει σκουπιδι δεν ειναι σκλαβος?Εγω γιατι το βλεπω οτι ο σκλαβος μπορει να ειναι και υπερηφανος?Οτι μπορει να νιωθει πολυ τυχερος που ανηκει σε Καποιον/α ?Οτι ειναι μεγιστη τιμη για αυτον/η να μπορει να μαθαινει απο τον/ην Κυριαρχο του ?
     
  11. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Από τις 2 λέξεις που υπογράμμισα, περισσότερο με προβληματίζει η ύπαρξη του "πρέπει" ως status quo, παρά ο χαρακτιρισμός "σκουπίδι"...
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αυτο το πρεπει ειναι που δεν καταλαβαινω κι εγω