Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα ματια τα λενε ολα..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος whip123, στις 8 Νοεμβρίου 2006.

  1. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Τα ματια τα λενε ολα..

    Ναί γίνεται πολύ συχνά...βλέπουμε τον ίδιο κάφρο συνέχεια.
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Θυμάμαι κάποτε, από ένα κοίταγμα στο δρόμο, είχα πιαστεί στα χέρια με κάποιον άγνωστο...

    Δεν μπορώ να καταλάβω τι σκεφτόμουν ούτε εγώ, ούτε αυτός τότε.
     
  3. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Πέραν του σεξουαλικού προσανατολισμού, το (επίμονο) κοίταγμα στο δρόμο θα μπορούσε κάλιστα να είναι cause for fight. Σε τόπους με άλλες νοοτροπίες, δημιουργούνται παρεξηγήσεις. Το νήμα μου θύμισε ένα εξαίσιο σύνθημα με spray σε τοίχο των Εξαρχείων: "Ρατσισμός είναι τα βλέμματα στο λεωφορείο". Όπως πάντα όλα αυτά πέραν της σεξουαλικής κατεύθυνσης. Διότι όταν υπάρει το τελευταίο, τα δεδομένα αλλάζουν άρδειν...

    Vampire in a Cathedral
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αααχ ... αυτο το κοιταγμα στο δρομο ... οσα χρονια και αν περασουν ...
    απολογισμος :
    1. απο μινι φουστα , μπουτακια ολοστρογγυλα γυαλιστερα , τρακαρα σε προπορευομενο αγροτικο και πεταχτηκα απο το DT κατευθειαν μεσα στην καροτσα ...
    2. δυο πρασινα ματια με μπλε βλεφαριδες , με κοιταξανε επιμονα και χαθηκα στην γοητεια τους ... με ξαναβρηκα με την μπροστινη ροδα απο το KLE να εχει χωθει στο πισω τζαμι παρκαρισμενου σκαραβαιου .. αφου φυσικα λογο σχηματος του συγκεκριμενου αυτοκινητου , ειχα σκαρφαλωσει επανω του ...
    3. φοιτητρια σε σκουτερακι με μινι φουστα ... μου ειπανε στο βαθος κηπος ... σκυψε σκυψε για να δω τον κηπο , εχασα την ισοροποια στο παπι , βρεθηκα αγκαλια με ενα κοπροσκυλο να κοιταζομαστε στα ματια
    4. βαθυ ντεκολτε να περιμενει διπλα μου σε ουρα στα Γκουντις , λογο πανοραμικου υψους που διαθετω , σκαναριζα ολη την περιφερεια της θυλης , κανει ενα βημα μπροστα αυτη , κανω και εγω , παταω κατι μαλακο .. κοιταω και βλεπω μια μπεμπα σε ενα καροτσι με το αποτυπωμα ενος παπουτσιου 47 νουμερο πανω της ... δεν ειχα ξαναδει τοσο ορθανοιχτα ματια σε μωρο ... ευτυχως δεν ειπε ουτε κιχ .. δεν ξερω μετα το σοκ αν ειπε κατι ...
    5. μπλοκο αστυνομιας , μια αστυνομικηνα μοντελο του Πλεϊμποϊ ... μαυρα μακρια μαλλια πυκνα και κατι σαρκωδει χειλια να μην μπορω να ξεκολησω την σκεψη μου απο το φιλι που ονειρευομουνα οτι της εδινα .. μου ζητησε το διπλωμα και μηχανικα της εδωσα τον πυροσβεστηρα .. πολυ ευγενικα μου λεει με ενα εξουθενωτικα σεξυ χαμογελο "ευχαριστω .. θα μου δωσεις και το διπλωμα ?" ... της το δινω , το κοιταει μου λεει "ευχαριστω" και μου το δινει πισω .. εμενα τα χερια μου παραλυτα την κοιταζω χωρις να απλωσω το χερι να το παρω πισω .. με εχει παρει φυσικα χαμπαρι και χαμογελοντας τα αφηνει μονη της στον ταμπλο του αυτοκινητου ... μου λεει "μπορειτε να πηγαινετε" με μια φωνη σαν να μου εκανε μασαζ στο μυαλο ... ξεκινω , απομακρυνομαι και την θαυμαζω για τελευταια φορα στον καθρεφτη ... το ξερω οτι θα ταιριαζαμε .. αλωστε βασταει ενα πυροσβεστηρα ολοιδιο με τον δικο μου ....
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Βρε παιδιά δεν ήταν λίγες η φορές που θυμάμαι τον εαυτό μου να κάθετε και να κοιτάει γυναίκες φαντάζοντας πως μπορεί να τις έπαιρνα η να με πέρνανε.. ειδικά μέσα στο λεωφορείο, όταν το χρησιμοποιούσα, έκοβα από τα νύχια μέχρι τα μαλλιά όχι προκαλώντας αλλά με ύφος «Αχ μάνα μου».. Όσο για τους άντρες λίγες η φορές που είπα « Πω πω αυτός είναι να με βάλει κάτω να μου ξεφυλλίσει το παραμύθι   Όπως και να έχει συμφωνώ ότι το βλέμμα τα λέει όλα και όχι μόνο τα μάτια.. Μπορείς να βάλεις τοίχο σε κάποιον αλλά και να ανοίξεις πόρτα ανάλογα το βλέμμα που θα ρίξεις.
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τα ματια τα λενε ολα..

    Ποια να κοιταξει εναν ''αλητη'' με μακρια μαλλια...?????.....λυγμ.....κλαψ.....!!!!!
    ...Ασε που δεν ειμαι και ''sub''......οποτε.....
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    ειπε καποιος μακρια μαλλια??????? 
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    το βρίσκω πολύ ενοχλητικό να με κοιτάνε οι άλλοι ξεδιάντροπα. κάτι ξελιγωμένοι πορνόγεροι πχ...μπλιαχ! ή κάτι καρακάξες που με κοιτούν απο πάνω ως κάτω μπροστά στα μούτρα μου.τότε παίζω το αγαπημένο μου παιχνίδι"ποιός θα χαμηλώσει πρώτος το βλέμμα του" 
    αυτό που βρίσκω πολύ γλυκό είναι όταν με κοιτάνε διακριτικά ενώ εγώ κοιτάω και καλά κάπου αλλού(περιφερειακή όραση νομίζω το λένε ) και γυρνάω σιγα-σιγα και τους πετυχαίνω την στιγμή που αλλάζουν βλέμμα. επίσης όταν με κοιτάνε μέσα από το τζάμι του λεωφορείου ή του metro.
    θεωρώ αυτά τα "παιχνιδάκια" πολύ γουστόζικα 
    γενικά πάντως μου αρέσει πολύ να διατηρώ οπτική επαφή με τους τριγύρω μου-εκτός αν ο άλλος έχει έντονη κυριαρχική αύρα:mwink:
     
  9. Vicky

    Vicky Regular Member

    Μην τα πιστεύεις πάντα τα μάτια γιατί το βλέμμα τους φιλτράρεται μέσα από τα δικά σου μάτια πρώτα και πολλές φορές βλέπουμε αυτά που θέλουμε να δούμε! Πίστευε καλύτερα στις πράξεις...
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

    ειχα κιεγω το παραπανω προβλημα με οσους με κοιτανε.τωρα απλα προσπερανω και δε κοιταω δεξια αριστερα οποτε δεν αντιλαμβανομαι τα βλεμματα....
    με λιγα λογια αδιαφορω.
    μου αρεσει το αυστηρο ελαχιστα κρυο βλεμμα που με παρατηρει απο απεναντι...τοσο διερευνητικο και αλλο τοσο αγριο....
     
  11. Eri

    Eri

    Οι κοντοι γεροι που καλοκαιρι ειναι στο ιδιο υψος με τα βυζια μου κ τα κοιτανε εντελως ξελιγωμενα κ μουρμουριζουν κιολας......Εκει να δεις γελιο....Κατι σαν τον γερο του Μπενυ Χιλ ενα πραγμα....
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τα ματια τα λενε ολα..

    Θα σου πω αυτο.
    Καποτε ειχα σχεση, ναι, πονηρη, με μια κοπελια λεσβια.
    1 χρονο που ειμασταν μαζι καθε μερα στιβαμε το μυαλο μας να θυμηθουμε που μπορει να εχουμε ξαναβρεθει.
    Ειμασταν απο εντελως διαφορετικες περιοχες, απο εντελως διαφορετικα σχολεια, πολυυυυ μακρυα το ενα απο το αλλο, τα στεκια που συχναζαμε εκ διαμετρου αντιθετα, και ομως, ειμασταν βεβαιοι οτι γνωριζομασταν η φυσιογνωμια της μου ηταν εξαιρετικα οικεια, καθως και η δικη μου σε εκεινην.
    Αυτο το ερωτημα ΔΕΝ απαντηθηκε ποτε!
    Ψαξαμε μεχρι τα παιδικα μας χρονια, αν ποτε οι γονεις μας μας πηγαν σε καποιο ιδιο παιδικο παρτυ γενεθλιων, κλπ. αλλα ουτε και αυτο ηταν πιθανο!